Spausdintuvų kasetės ir jų pasirinkimas

Spausdintuvu kasetesSpausdintuvai namuose yra pakankamai dažnai randamas daiktas. O ir naudojasi juo beveik kiekvienas. Suaugę žmonės naudoja jį darbe arba savo malonumui namuose, studentams tai nepakeičiamas prietaisas, padedantis ne tik mokytis, bet ir sutaupyti, kuomet brangias knygas galima tiesiog atsispausdinti arba nusikopijuoti. Vaikams spausdintuvas gali pasitarnauti kaip pasakų ar jų mėgstamų herojų persikėlimas iš kompiuterio ekrano į namus.

Dėl spausdintuvo būtinybės nekyla nė ginčų, tačiau ką reikia žinoti prieš įsigyjant spausdintuvą? Visų pirma reikėtų nuspręsti ar daug lapų spausdintumėte. Jei per mėnesį būtų atspausdinta daugiau nei 500 lapų, vertėtų pamąstyti apie lazerinį spausdintuvą. Jis yra tinkamiausias šrifto spausdinimui ir atspausdina kur kas daugiau lapų lyginant su rašaliniu spausdintuvu. Rašaliniai spausdintuvai tinka tiems, kurie spausdina dažnai ir spalvotai. Spalvoti paveikslėliai ir nuotraukos su rašaliniu spausdintuvu yra atspausdinami žymiai geresnės kokybės.

Reikėtų atminti ir tai, kad rašalinio spausdintuvo rašalas uždžiūva, jei juo nėra naudojamasi ilgiau nei pora savaičių, todėl norėdami kuo rečiau keisti spausdintuvu kasetes, pasistenkite naudotis juo kuo galima dažniau. Išsiaiškinkite prieš pirkdami spausdintuvą, kaip galima pakeisti spausdintuvo kasetes. Visų pirma, ar yra mikroschemos, kurios leidžia keisti kasetę tik originaliomis. Originalios kasetės kainuoja brangiau, bet tokių kasečių kokybė visuomet bus gera. Galima įsigyti ir neoriginalių kasečių, kurios bus šiek tiek pigesnės, tačiau gali taip pat puikiai veikti jūsų spausdintuve. Labai populiarus būdas yra ir pildyti pasibaigusias kasetes. Jas papildžius jūs ne tik sutaupysite, bet ir prisidėsite prie gamtos tausojimo.

Taigi, svarbiausia yra išsirinkti tinkamą spausdintuvą, kuris atitiktų visus jūsų poreikius. Be to, svarbu atkreipti dėmesį ir į kasetes, kurios yra keičiamos joms pasibaigus. Galite rinktis originalias, neoriginalias, kitų firmų kasetes bei jas pildyti. Rašaliniu spausdintuvu, su pilna kasete galima atspausdinti apie 500 spalvotų lapų, o tuo tarpu su lazeriniu – apytiksliai 1500 ar net daugiau. Tiesa, kalbat apie kokybę, kol kas figūruoja rašaliniai spausdintuvai, tačiau didelį dėmesį reikėtų atkreipti ir į popierių, kurį naudojate.