Sporto ir mitybos programa masei

Kai kurie žmonės, norėdami atsikratyti daugybės papildomų kilogramų, turi skirti begalę laiko ir pastangų. Tuo tarpu kiti susiduria su visiškai priešinga situacija, kuomet jų medžiagų apykaita būna labai greita ir svoris visiškai neauga – nepaisant to, kiek daug jie bevalgytų. Tačiau nereikėtų manyti, kad jei jūsų medžiagų apykaita yra labai greita, jūs niekuomet negalėsite priaugti daugiau svorio. Toks požiūris būtų labai neteisingas. Tokiais atvejais reikalinga efektyvi sporto ir mitybos programa masei. Ji gali padėti kur kas efektyviau ir sistemingiau įgyvendinti visus reikalingus žingsnius, kurie galiausiai padės priaugti daugiau raumeninės masės.

Programa maseiŽinoma, galbūt jūs teigiate, kad iki šiol esate išbandę daugybę įvairių sprendimų, tačiau jūsų atveju nei vienas iš jų neveikė taip, kaip norėjote. Tačiau tai tik parodo, kad jūs vadovavotės neteisinga informacija ir neefektyviais sprendimais. Jei pasitelkiama kokybiška ir laiko patikrinta programa masei, užsibrėžtą tikslą pasiekti tampa kur kas lengviau. Kaip bebūtų, kai kalbame apie masės auginimą, turėtume kalbėti ir apie keletą labai svarbių veiksnių.

  • Mityba. Puikiai suprantama, kad sportuodami ir augindami masę, labai didelį dėmesį ir daugybę pastangų turėtumėte skirti sveikos ir subalansuotos mitybos propagavimui. Be to, nepamirškite, kad mityba turi didžiausią įtaką masės auginimui, todėl kasdien turėtumėte suvartoti gerokai daugiau kalorijų nei jų sudeginate. Taip pat reikėtų atminti, kad valgyti turėtumėte vidutiniškai kas dvi valandas, todėl jei jūs dirbate darbą, kuriame turite tik vieną pietų pertrauką, nepamirškite su savimi į darbą atsinešti iš anksto pagaminto maisto. Tokiu atveju galėsite valgyti savo darbo vietoje.
  • Sportas. Būtina pasirinkti masės auginimui pritaikytą sporto programą. Be abejo, šiuo atveju reikėtų kalbėti apie sportavimą sporto klube. Tuomet turėtumėte kur kas didesnę pasirinkimo laisvę ir galėtumėte lengviau bei efektyviau treniruoti skirtingas raumenų grupes.
  • Poilsis. Masės auginimo procese labai svarbų vaidmenį vaidina ir jūsų poilsis. Jei jūs intensyviai sportuojate, tuomet jokiu būdu nereikėtų pamiršti ir poilsio. Kuo daugiau laiko tam skirsite, tuo efektyviau atsigaus jūsų organizmas.