Statome padelio aikštelę. TOP patarimai

padelio teniso kortų statyba

Daugelis pirmaujančių bendrovių su savo patyrusiu ir kompetentingu kolektyvu greitai įgyvendina iki galo pastatytą padelio aikštelę. Kuriant šias teniso aikšteles, stebimi įvairūs etapai: infrastruktūros, metalo, tinklo, apšvietimo, dirbtinės dangos montavimas, taip pat teniso tinklo įrengimo procesas.

Mūsų parengtame straipsnyje aptarsime OkSportas.com padelio teniso kortų statybą ir paaiškinsime, kokius veiksmus įgyvendinama šiame procese. Tai suteiks jums daugiau informacijos ir leis pradėti tinkamą eigą.

Pagrindiniai skirtumai tarp padelio ir teniso

Vienas pagrindinių teniso ir padelio teniso skirtumų yra aikštelės struktūra. Padel teniso kortą supantys langai yra mažesni ir daro didelę įtaką žaidimui. Nes sportininkas meta kamuolį į šią taurę. Grūdinto saugaus stiklo ir vielos tinklelio naudojimas kaip ribinė medžiaga leidžia žiūrovams aiškiai matyti padelio aikštelę.

Padelio aikštelė yra 10 metrų pločio ir 20 metrų ilgio, pagal tarptautinių organizacijų nustatytas taisykles. Teniso kortai taip pat dažniausiai būna stačiakampiai, 23,78 metro ilgio ir 10,97 metro pločio. Aplink teniso kortus nėra sienų, o linijos aikštelėje yra baltos.

Teniso aikštelės matmenys yra atitinkamai 0,914 metro ir 1,07 metro. Padelio teniso kortuose tinklo aukštis centre yra 0,88 metro, o viršūnėje – 0,92 metro. Kita vertus, mėgėjų teniso kortai gali būti mažesni, išskyrus 18m x 36m.

Galima sakyti, kad padelio teniso kortams yra specialios grindų dangos. Teniso kortų dirbtinės žolės tipai svyruoja nuo 15 mm krūvos iki 30 mm oro. Tačiau 26 mm skersmens grindys paprastai rekomenduojamos dirbtinės žolės teniso kilimams.

Padelio aikštelės statybos etapai

  • Betoninė sija: pagaminta sujungiant polimedžio klojinius.
  • Pakreipimas: pakreipkite į vieną pusę.
  • Infrastruktūra: Vietose, kur bus klojamas dirbtinės žolės kilimas, grindys turi būti betoninės. Jei pirmenybė teikiama tartaninėms arba akrilinėms grindims, tai turėtų būti betoninės arba asfaltinės grindys. Asfalto grindys yra labiau rekomenduojamas ir pageidaujamas grindų tipas.
  • Plieninė konstrukcija: Suvirinimo ir dažymo darbai atliekami gamykloje ir montuojami ant grindų su įsuktais varžtais.
  • Stiklas: pritvirtinamas prie plieninės konstrukcijos su unikaliais stiklo skląsčiais ir 10 mm grūdintu stiklu.
  • Padelio aikštelės apšvietimas: Lauko padelio aikšteles dažniausiai apšviečia 4 prožektoriai.

Kiekviena įmonė atsižvelgia į skirtingus padelio teniso kortų statybos elementus. Dėl šios priežasties dėl išsamesnės informacijos rekomenduojama kreiptis į įmonę. Taip galite gauti daugiau informacijos apie procesą ir užduoti jums kylančius klausimus.

Padel teniso kortuose yra įvairių grindų variantų

Galima statyti tartaninius padelio teniso kortus, dirbtinės žolės padelio teniso kortus arba akrilinius padelio teniso kortus. Apžiūrėję teritoriją, kurioje norite turėti padelio teniso kortą, ekspertai nustatys tinkamiausią grindų tipą.

Įprastas teniso kortas paprastai pastatytas per 29–31 dieną. Šis laikotarpis skaičiuojamas bendrai. Procesas gali skirtis priklausomai nuo projekto tipo ir naudojamo produkto tipo. Ten, kur bus pastatytas teismas, teismo dydis, prašymai, kurių prašoma papildomai, labai efektyviai keičia procesą.

Oksportas.com padelio kortų statyba

Jei norite kokybiškos padelio aikštelės paslaugos, galite gauti pagalbą iš ekspertų įmonės oksportas.com. Jūs ne tik džiaugsitės gaminiu daugelį metų, bet ir sutaupysite pinigų. Dėl šios priežasties galite peržiūrėti mūsų svetainę arba susisiekti su mumis.

Jei norite, galite užpildyti formą mūsų svetainėje ir sukurti paraišką. Mūsų darbšti komanda ir specialistai kuo greičiau susisieks su jumis ir persiųs mums jūsų užklausas. Jei norite, taip pat galite užduoti mums bet kokius klausimus apie padelio teniso gamybos procesą.

Su savo patirtimi, ekspertų komanda ir darbščiais darbuotojais siūlome geriausias ir greičiausias padelio aikštelių statybos paslaugas bei palaikymą po to, kai kreipsitės. Naudodamiesi šia pagalba galėsite greitai ir efektyviai išspręsti bet kokią iškilusią problemą.

Informacijos šaltinis: https://oksportas.com