Renkamės stalčių bėgelius

bėgeliai

Nusprendus gamintis baldus, tiek šių techniniai sprendimai, tiek ir estetinis vaizdas, tikėtina, keičiasi ne vieną kartą. Kardinaliai pakisti gali ir kaina, kurią, be kitų niuansų, didele dalimi lemia ir naudojama baldų furnitūra. Baldų furnitūra – tai dekoratyvinės (pavyzdžiui, rankenėlės) ar funkcinės (pavyzdžiui, stalčių šonai) detalės, kurių pasirinkimas priklauso nuo gaminamo baldo paskirties, naudojamų medžiagų, galimo skirti biudžeto ir panašiai. Iš pažiūros nedidelės furnitūros detalės yra tokios svarbios, jog jų pasirinkimą reikia gerai apsvarstyti. Aišku, šiuo klausimu konsultuoti turėtų baldus gaminantis asmuo, tačiau idealu, kai pats žmogus, suinteresuotas vienu ar kitu daiktu, nėra „žalias“ toje srityje. Tad, jei nusprendėte pasigilinti į techninę baldų gamybos temą, jus sudominti turėtų ir…begėliai.

Kalbant apie baldus, dažniausiai pasirenkami įmontuoti ritininiai bėgeliai. Pastarieji yra lengvai montuojami, o jų kaina – gana draugiška. Tiesa, reikia paminėti, jog šių mechanizmas dirba gana triukšmingai, o judėjimos galimybės – ribotos (stalčius atsiveria tik dalinai). Tai – geras pasirinkimas, pavyzdžiui, kalbant apie biuro baldus. Nusprendus šį variantą montuoti į aktyviai naudojamus virtuvės stalčius, rinkitės ne dažniausiai gaminamus cinkuotos skardos bėgelius, bet kokybiškesnius, pagamintus iš plieno skardos bei montuojamus su kieto plastiko ratukais.

Jei klientas pageidauja aukštos kokybės bei komforto, baldininkai dažniausiai rekomenduoja rinkti guolinių bėgelių sistemą. Šis variantas patrauklus dėl lengvo, tylaus atidarinėjome bei fakto, jog stalčiai yra tvirtesni bei atlaiko kur kas didesnį svorį. Svarbus privalumas – faktas, jog šiuo atveju stalčiai gali būti atidaromi iki galo. Cinkuotos skardos guoliniai bėgeliai gali būti jungiami tarpusavyje, tad yra tinkami bet kokio dydžio spintelėms. Patrauklu, jog šio tipo bėgeliai gali būti derinami su automatine sistema, leidžiančia stalčius darinėti lengvai, vos švelniai pastūmus. Virtuvėje ši galimybė itin paverčia.

Renkantis baldus, nebijokite pasirodyti smulkmeniškas klientas. Kuo konkrečiau, diskutuodami su baldus gaminsiančiu asmeniu, išdėstysite savo pageidavimus, tuo geresnio rezultato bus galima tikėtis. Neretai žmogus, juoko formą pasakęs vieną ar kitą savo norą, sužino, jog dėl dėl nuolat toulėjančių techninių galimybių šis gali būti nesunkiai realizuojamas.