Google reklama: Google AdWords ar SEO paslaugos?

Google reklamaNuolatos aršėjančios konkurencijos sąlygos ragina ieškoti efektyviausių reklamos priemonių, užtikrinančių sėkmingą verslo plėtros kelią. Itin plati reklamos formų pasiūla kelia daug klausimų ne tik naujokams, bet ir verslo gigantams. Atlikti tyrimai patvirtino, kad viena pelningiausių ir efektyviausių reklamos priemonių yra Google reklama. Pirmiausia, minėtąja paieškos sistema naudojasi daugiau nei 90 proc. Lietuvos interneto vartotojų, be to, dominančių prekių ir paslaugų Google sistemoje ieškoma net ir tuo atveju, jei bendrovė verčiasi ne internetinės prekybos verslu, t. y. prekybą vykdo stacionariose pardavimo vietose.

Kas yra Google AdWords ir kokie šios paslaugos privalumai?

Google AdWords yra sparčiai populiarėjantis internetinės rinkodaros įrankis, kuris užtikrina jūsų reklamos (internetinių skelbimų) rodymą geriausiose Google sistemos pozicijose jūsų siūlomomis prekėmis ar paslaugomis besidomintiems žmonėms. Vienas svarbiausių šios reklamos privalumų yra tai, kad Google reklama nėra įkyri, t. y. jūsų skelbimai rodomi tik tiems vartotojams, kurie Google paieškos laukelyje įvedė juos dominančią raktinę frazę, atitinkančią jūsų siūlomą produkciją. Kitas privalumas – itin patogi apmokėjimo sistema. Jūs mokate ne už reklamos parodymą, o už jos paspaudimus, t. y. tik už jūsų reklama susidomėjusius potencialius klientus. Patikimos skelbimų ataskaitos padės sužinoti, kurie jūsų raktiniai žodžiai yra efektyviausi, t. y. pritraukia didžiausią klientų srautą, ir kuriuos reikėtų tobulinti arba kurių reikėtų atsisakyti. Kitaip sakant, įvertinę rezultatus, galėsite planuoti savo biudžetą. Ekspertai tvirtina, kad sumaniai suplanuotas biudžetas ir net minimalios investicijos gali tapti itin aukštų rezultatų priežastimi.

O gal SEO paslaugos?

Google reklama rekomenduojama žmonėms, siekiantiems greitų rezultatų, t. y. AdWords padės pritraukti didelį potencialių klientų srautą, tačiau reklamos biudžetui pasibaigus, jūsų skelbimai bus neberodomi. Jei pageidaujate ilgalaikių rezultatų, turėtumėte pagalvoti apie SEO paslaugas – interneto svetainės optimizavimą paieškos sistemoms. Šių paslaugų metu jūsų svetainė perkuriama ir tobulinama, siekiant įgyvendinti klientų ir Google sistemos reikalavimus. Optimizuota svetainė patenka į pirmuosius Google sistemos puslapius. Atlikti tyrimai patvirtino, kad didžioji dali lankytojų domisi pirmaisiais keliais Google sugeneruotais puslapiais, be to, aukštos pozicijos paieškoje didina įmonės ir prekinio ženklo žinomumo rodiklius. Nors SEO paslaugos reikalauja gana daug laiko, pasiektais rezultatais džiaugsitės ne vieną mėnesį.

Ekspertai tvirtina – efektyviausiam verslo planui reikalingos kompleksinės SEO ir Google AdWords paslaugos. Nepamirškite bendradarbiauti tik su patikimomis ir savo darbą išmanančiomis bendrovėmis, kurios racionaliai įvertins jūsų svetainę, atsižvelgs į jūsų lūkesčius ir pasiūlys produktyviausias priemones numatytam rezultatui pasiekti.