Ratlankiai ne dėl grožio – kodėl profesionalai taip mėgsta lietus ratlankius?

ratlankiaiRatlankiai yra konstrukcinė automobilio dalis. Nuo ratlankio parametrų priklauso pakabos charakteristika, automobilio dinamika posūkyje, kuro sąnaudos. Lieti ratlankiai automobilių sporte naudojami jau seniai dėl savo savybių suteikiančių pranašumą. Pamažu lieti ratlankiai iš Lietuvos rinkos išstumia plieninius.

Lieti ratlankiai internete

Šio tipo ratlankiai yra gerokai lengvesni nei plieniniai, kas turi didelę įtaką mažinant kuro sąnaudas, gerinant automobilio dinamiką.

Pagrindinis jų pranašumas yra tai, kad susidūrimo atveju lieti ratlankiai, kitaip nei kaltas ratlankis, sugeria energiją, taip apsaugodamas priekabą. Todėl profesionalų itin mėgstami ir vertinami šie ratlankiai dažnai yra remontuojami. Remonto metu visiškai atkuriama metalo struktūra.

Vienintelis šių ratlankių trūkumas, kurį nurodo vairuotojai yra kaina, kuri perkant paskubomis specializuotoje parduotuvėje gali atrodyti kiek “besikandžiojanti”. Visgi, jeigu pirksite internete greičiausiai pavyks kaip reikiant sutaupyti. Apskritai lieti ratlankiai internetu pigiau, nei kalti, lengvo lydinio ar plieniniai štampuoti, skardiniai. Naudoti lieti ratlankiai internetu pardavinėjami pigiau negu nauji, tačiau jie nėra praradę savo savybių. Todėl kartais netgi verta įsigyti naudotus ratlankius nei restauruoti senuosius, kurie jau buvo trūkę.

Įvedus į paiešką žodžius “lieti ratlankiai internetu Vilnius”, “lieti ratlankiai internetu Kaunas” ar “lieti ratlankiai internetu Klaipeda” randame nemažai pasirinkimo galimybių. Tačiau prieš renkantis ratlankius reikia įvertinti tokius faktorius kaip ratlankio gamintojas, metalo svoris. Magnio ratlankis sveria nuo aštuonių iki penkiolikos kilogramų, lietas ratlankis – žymiai mažiau. Kitas faktorius verčia pripažinti, kad taivanietiški ratlankiai savo išvaizda niekuo nenusileidžia originalams (kai kurie specialistai sako, kad net lenkia), o ir jų kaina atrodo konkurencingesnė. Tačiau pagrindinis kriterijus, kuris nurodo ratlankio kokybę ir vertę yra metalo struktūra. Todėl neoriginalūs lieti ratlankiai gali trūkti pasitaikius vos pirmai kliūčiai keliuose. Lietuvos keliuose tai maždaug penkios minutės išvažiavus iš autoserviso. Tad nenusivilsite jeigu renkantis lietus ratlankius internetu rekomenduotina konsultuotis su specialistais. Jie bendraudami tiesiogiai su gamintojais tikrai galės atsakyti į visus iškilusius klausimus, o Jūs turėsite galimybę ilgai džiaugtis nauju pirkiniu.