Vaikiškos lovytės: kad ir vaikas, ir tėveliai būtų patenkinti

lovytė

Dar prieš gimstant naujagimiui, jau dairomasi vaikiškos lovytės, atlaisvinama šiek tiek vietos jai interjere, stengiamasi rasti tokią, kuri būtų saugi ir patogi vaikui. Vėliau lovytės dydis keičiasi, kinta ir kambario interjeras, ir vaikas auga. Kai kurie tėveliai per vaiko auginimą iki pilnametystės lovelę keičia tik 3 kartus, kiti tą daro ir dažniau.

Kur geriausia pirkti vaikišką lovytę

Patogu, kai vaikiškos lovytės yra visos vienoje vietoje ir jas galima nusipirkti lengvai ir patogiai. Vaikiškos lovytės internetu, specializuotoje parduotuvėje – labai patogus pasirinkimas. Visų pirma, prekes galima rikiuoti pagal kainą, tuomet pagal prekės ženklus, pagal dydį, spalvą, net pagal vaiko lytį. Užsisakius lovytę internetu, nereikės rūpintis dėl jos parvežimo – prekė gali būti pristatyta tiesiog į namus. Jei netiks – turite teisę per 14 dienų grąžinti. Be to, sutaupysite laiko, nes nereikės vaikštinėti po skirtingas parduotuves ir ieškoti tos vienintelės ir geriausios lovytės.

Kokie yra priedai lovytėms?

Perkant lovytes, kai kam bus aktualu lovos vaikams su apsauga. Tas apsaugas galima įsigyti atskirai. Taip pat galima pirkti lovytes su baldakimais ir su apsaugomis nuo uodų (tinkleliu). Svarbus priedas, žinoma, yra čiužinys, antčiužiniai. Įvairūs vienkartiniai ir daugkartiniai paklotai. Lingės, tvirtinamos prie lovytės kojų, kad lovelę būtų galima supti.

kūdikio lovytė

Vaikiška lovytė kūdikiui

Pirmosios lovytės kūdikiams bus mažiausios. Tikrai turės apsaugą, kad kūdikis neiškristų ir neišliptų. Kai kas nori, kad lovytė visa būtų pagaminta iš minkštesnių medžiagų, tačiau dažniau įprasta kūdikį guldyti į paprastą medinę lovelę. Svarbu, kad vaikiškos lovytės su čiužiniu būtų, tinkamu mažyliui. Kūdikiams dažnai naudojamos ir mobilios – sulankstomos lovelės. Jos nebrangios, ir jas galima lengvai nugabenti kartu su savimi ten, kur tai reikalinga. Ar keliaujant atostogauti, ar tiesiog vykstant aplankyti močiutės.

Lovytės dermė bendrame interjere

Žinoma, tik nuo tėvelių priklausys, kaip vaikiškos lovytės derės aplinkoje, kambaryje. Reikėtų atminti, kad naujagimis nelabai supranta, ar tai rožinė, ar žydra, ar dar kokia lovelė. Todėl dėl naujagimio jūs galite tiesiog parūpinti pačią paprasčiausią lovelę, arba tokią, kuri atrodo tinkama kambaryje – šviesaus ar tamsaus medžio, baltą ar kitokią. Bendrame interjere tokia lovytė gali derėti, kaip tik norite. Vėliau mažyliui prie lovytės prikabinsite jo dėmesiui valdyti skirtus žaislus, skambaliukus ir kitus dalykus, gal net pakabinsite ryškiaspalvį vėrinį.

lovytės

Ar skiriasi vaikiškos lovytės mergaitėms ir berniukams?

Renkantis vaikiškas lovytes vaikams, pastebėsite, kad dauguma lovyčių yra universalios, tačiau galima rasti ir atskirai berniukams arba mergaitėms pagal dizainą pritaikytas lovytes. Kai kurie tėveliai laukdami naujagimio specialiai nenori žinoti jo ar jos lyties, todėl perka universalius drabužius, lovytes, daiktus. Dažniausiai mergaičių ir berniukų lovytės skiriasi dėl tokių bruožų:

  • Mergaitiškos lovytės gali būti rožinės ar kitos mergaitiškos
  • Mergaitiškos lovytės gali būti dekoruotos mergaitėms pažįstamais herojais (pvz., Elza, Ana, Barbie ir kt.).
  • Lovytėms berniukams gali būti žydros, žalios ir kitų berniukams labiau taikomų spalvų.
  • Berniukų lovytės gali turėti tokių dekoracijų kaip Betmeno, Vėžliukų Nindzių ir kt. lipdukų.

Taigi, kaip matome, iš esmės šios lovytės nesiskiria, skiriasi tik dizainas.

Maniežai-kelioninės lovytės internetu

maniežai-kelioninės lovytėsKai keliaujama, tenka pasirūpinti įvairiais vaiko daiktais, ir užtikrinti, kad kelionė jam būtų kuo patogesnė. Kai planuojama poros dienų ar ilgesnė kelionė, tokiu atveju tikrai pravers maniežai-kelioninės lovytės, kurias bus lengva transportuoti, o jūsų mažyliui kelionė nesukels jokių nepatogumų. Kartais klausiama, kur galima būtų įsigyti tokios produkcijos, ir šiandien bene dažniausiai yra pasirenkamos internetinės parduotuvės, kuriose siūlomų prekių asortimentas visada yra gausus.

Rinkitės iš daugybės siūlomų kelioninių lovyčių

Apsilankę specializuotoje internetinėje parduotuvėje, kuriose yra siūlomos prekės vaikams, tikrai rasite didelį lovyčių-maniežų pasirinkimą, ir iš gausaus prekių asortimento tikrai galėsite atsirinkti pačias tinkamiausias prekes. Net ir tuo atveju, jei nerasite dominančių prekių vienoje parduotuvėje, tiesiog galėsite apsilankyti kitoje, ir netrukus tikrai susirasite būtent tai, ko ieškote.

Palanki prekių kaina

Internetu parduodami maniežai-kelioninės lovytės neretai kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, ir nesugaištant daug laiko bus galima palyginti, kiek tam tikra produkcija kainuotų pas skirtingus pardavėjus. Skirkite šiek tiek laiko kainų palyginimui, ir tikrai labai greitai galėsite susirasti produkciją pačiomis palankiausiomis kainomis. Jei dvejojate, ką vertėtų pasirinkti, galite pasidomėti, kokias prekybos vietas rekomenduoja pirkėjai, ir tai leis atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

Greitas apsipirkimo būdas

Internetu įsigyti prekių galima greičiausiai, nes užsisakyti produkciją paprastai galima vos per kelias minutes. Kai pardavėjas patvirtins jūsų pateiktą užsakymą, produkcija bus išsiunčiama pirkėjo nurodytu adresu. Tuo atveju, jei rinksitės savo šalies pardavėjus, produkcija bus pristatyta tikrai labai greitai, ir dažniausiai tai trunka ne daugiau nei kelias dienas.

Galite būti tikri, kad prekių įsigijimas internetu gali būti viena geriausių pasirinkimo galimybių, ir nesugaišdami daug laiko galite išsirinkti ir užsisakyti jus dominančių prekių. Maniežai-kelioninės lovytės internetu neretai kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, todėl greitai galėsite atrasti produkcijos pačiomis geriausiomis kainomis. Pasidomėkite, kokius pardavėjus ir kokią konkrečią produkciją gali rekomenduoti pirkėjai, ir netrukus galėsite priimti tam tikrą sprendimą. Prekių užsisakysite vos per kelias akimirkas, ir tereikės palaukti, kada užsakyta produkcija bus pristatyta jums į namus.