HOT – karščiausi maudymosi kostiumėliai

maudymosi kostiumėliaiKaip nuolat sekame karščiausias madų pasaulio naujienas, ieškome karščiausių madingiausių sezono rūbų ir pritaikome juos savo gyvenimo būdui, stiliui, figūrai ir, žinoma, kišenei, taip nereikėtų pamiršti, kad maudymosi kostiumėliai taip pat turi savo karščiausias, madingiausias HOT naujienas. Taigi, kokie šiais metais yra patys madingiausi, stilingiausi, geidžiamiausi maudymosi kostiumėliai?

Šių metų maudymosi kostiumėlių kolekcijos tarsi pasidalijusios į dvi dalis. Pirmoji pulsuoja Lotynų amerikos ritmais ir džiugina akis ryškiomis spalvomis bei egzotiškais motyvais, tarp kurių nelieka nepastebėtos ir banguojančios Ispaniją primenančios bangelės. Na o kita – sportiniai elementai, minimalizmas ir švelnūs pasteliniai žemės atspalviai. Taigi…

Pradėkime nuo dryžių. Taip, šį sezoną jie vyrauja didelėje dalyje maudymosi kostiumėlių kolekcijų. Tiesūs arba bangelių formos jie ypač dailiai atrodo ant vientisų maudymosi kostiumėlių. Bangelės iš karto kelias mintis apie žydrą, maloniai gaivinančią, banguojančią jūrą (arba vandenyną). Sutikite, nuteikia iš tiesų smagiai. O dryžiai dar ir puikius variantas paslėpti nepageidaujamus apvalumus. Ir naudinga, ir madinga.

Kita šių metų tendencija (ryškiai pulsuojanti kalbant apie bet kuriuos šio sezono rūbus) – boho. Bohemiški, nėriniuoti, nėriniais puošti arba tiesiog nerti maudymosi kostiumėliai atrodo ypač efektingai ir romantiškai. Ne veltui jais taip susižavėjo garsiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Akinančiai balti arba švelnių pastelinių spalvų maudymosi kostiumėliai nusėti smulkiomis gėlėmis, įdegę kūnai, dar laukinis paplūdimys ir įsimintinas vasaros romanas. Skamba išties vyliojančiai, ar ne?

Kita tendencija – Lotynų Amerikos ritmai. Būtent taip galima apibudinti ryškių spalvų, augalų, gėlių ornamentais puoštus, audinio bangelėmis puoštus maudymosi kostiumėlius. Karštas temperamentas, gera nutaika, vakarėliai paplūdimyje iki aušros – būtent tokios minty sir planai kyla žvelgiant I šiuos kostiumėlius.

Na o jeigu jūra ir smėlis jus vylioja ne pasyviu gulinėjimu, o aktyviomis pramogomis, jeigu esate ta, kuri nuolat šmėkščioje visų akyse tai su paplūdimio kamuoliu, banglente ar šėlsta su vandens motociklais – šio sezono topai tiesiog sukurti jums. Sportinio tipo maudymosi kostiumėliai ypač patogūs, daugiausia ramių pastelinių žemės spalvų. Vyrauja visiškas minimalizmas – jokių nereikalingų detalių ar papuošimų. Tiesiog nepriekaištingai pabrėžiama figūra. Liemenėlės uždaresnės, puikiai priglundančios, itin panašios į sportines liemenėlės. Kelnaitės klasikinės arba ypač populiarios, aukštintu juosmeniu. Audinių kokybė bei minimalizmas ir sukuria visą šių maudymosi kostiumėlių magiją, kuriai itin sunku atsispirti.

Taigi, paskubėkite išsirinkti savo sezono top’ą.