Knitted bow tie: kaip sukurti efektingą įvaizdį vos per minutę?

knitted bow tieVyrus įprasta stereotipiškai skaidyti į dvi kardinaliai priešingas grupes: visiškai abejingus savo išvaizdai, nematančius problemos išeiti į gatvę su prieš gerą dešimtmetį ant bangos buvusiais rūbais (arba tiesiog pirmu iš spintos nučiuptu skudurėliu) ir vadinamuosius metroseksualus, kurių kasdieniai grožio ritualai neretai užima daugiau laiko nei save prižiūrinčios merginos. Kaip ir kiekvienu atveju, geriausia yra aukso viduriukas – vyras, suvokiantis, jog kiekvienas išėjimas į visuomenę, priklausomai nuo konkretaus tikslo, reikalauja pataikyti į tam tikrą stiliaus “kodą”. Deja, neretam tai tampa tikru galvos skausmu – trūksta ne tik laiko, bet ir suvokimo, kaip atrodyti madingai, bet “nepersūdyti”. Maža, bet efektinga paslaptis – knitted bow tie. Megzta varlytė – tai galimybė akimirksniu savo įprastą aprangą paversti madinga, originalia bei išskirtine.

Kaklaraiščiai nuo seno buvo įprasta vyriško garderobo dalis, besisiejanti su oficialumu, iškilmingumu, džentelmeniškumu. Tačiau didelei daliai vyrų tai asocijuojasi su pareiga, būtinybe bei, tam tikra prasme, atgyvena: taip puošėsi tėvas, senelis, to iš savo mažojo džentelmeno reikalaudavo mama iškilmingesnių dienų proga. O ką jau kalbėti, jei ir užimamos pareigos įpareigoja kasdien “įlisti” į kaklaraištį. Ir, reikia pripažinti, tie seno modelio, atgyvenusių spalvų bei raštų kaklaraiščiai neretai atrodo gana apgailėtinai (kontrargumentas manantiems, jog tai – aprangos detalė, kurią galima sėkmingai perduoti iš kartos į kartą).

tie1Varlytė – artima kaklaraiščio “giminaitė”, nors ir turinti ilgą istoriją, tačiau skeptiškų lietuvių vertinama gana atsargiai. Varlytės dažnai puošdavo jaunus berniukus, tačiau įkalbėti įsisegti ją suaugusį vyra…jūs gal juokaujate?! Tačiau kartos keičiasi, kinta ir požiūriai. Varlytės pradėjo šmėžuoti ant mados podiumo, netrukus šie „vėjai“ pasiekė ir mūsų aplinką – viešus renginius, vakarėlius, klubus ar tiesiog gatvę. Knitted bow tie tinkama išdrįsusiems prisijaukinti šį aksesuarą ir nuolat ieškantiems kažko naujo. Iš natūralių medžiagų rankomis pagamintos varlytės ne tik padarys jus išskirtinį gatvėje, bet taip pat džiugins ilgaamžiškumu bei kokybe: nealergizuoja, išlaiko formą, spalvos, kurias galite rinktis pagal turimą garderobą, neblunka. Įgudusiai rankai įsisegti varlytę nereikės net minutės – būtent tiek laiko pakaks, jog sukurtumėte stilingą bei išskirtinį įvaizdį vilkėdami net ir paprastus rūbus.