Moteriškos kuprinės pasirinkimo gidas II dalis

odinės kuprinėsKuprinių skyriai

Dauguma kuprinių turi vieną pagrindinį skyrių su maža kišenėle priekyje. Rečiau su kišenėmis šonuose arba viduje. Kai kurios kuprinės yra tarsi didelis maišas, o kitose atvirkščiai – visi skyriai kruopščiai apgalvoti: kišenė mobiliajam telefonui, skyrius planšetiniam kompiuteriui, verslo kortelių, bei rašiklių skyreliai.

Atsegimo iš užsegimo metodai

Atsegimo iš užsegimo metodai skiriasi pagrindiniame skyriuje ir mažesniuose skyriuose. Pagrindinis skyrius dažniausiai atsidaro viršuje su užtrauktuku arba užstumiamu šniureliu. Taip pat pagrindinius skyrius atsiverčia ir užsisega su magnetukais. Kai kurios rankinės turi šoninius užtrauktukus apačioje – kurie leidžia lengviau pasiekti daiktus esančius kuprinės dugne.

Kuprinių dydis

Odinės kuprinės yra mažesnės už standartines kuprines ir yra įvairių dydžių:

Maža, 15-30 cm;

Vidutinė, 30-35 cm;

Didelė, 35-40 cm;

Labai didelė, nuo 40 cm;

Moteriškos kuprinės

Kuprinių medžiaga

Pirkėjai ieškantys kuprinės gali rinktis iš daugybės medžiagų. Tvirtos medžiagos, tokios kaip natūrali oda ar drobė suteikia kuprinei ilgaamžiškumo. Tuo tarpu minkštos, tokios kaip šilkas suteikia prabangos kuprinės viduje jausmą. Dirbtinės odos ir zomšinės – verstos odos kuprines taip pat galima įsigyti daugumoje prekybos vietų ar internetinėse parduotuvėse. Išorinės pusės medžiagos tokios kaip mikropluoštas ar nailonas kuprinėse turėtu derėti prie oro sąlygų, ir vartotojai turėtų pasirūpinti neperšlampamais apsiaustais ar skėčiais. Kai kurios medžiagos, tokios kaip linas labiau tinkamos sąvaros sezonui arba išskirtinėms progoms. Planetai draugiškiems ir gyvenu teisių gyvojams rankinės prieinamos iš dirbtinės odos. Dirbtinės odos kuprinės atrodo taip pat kaip ir tikros odos, kartais vaizdas net ir gražesnis, nes visi susiųsti gabaliukai yra tokio pat rašto.

Reziumė

Moterys gyvenančios aktyvų gyvenimą, dažniau renkasi kuprinę vietoje rankinės, nes kurpinės yra universalios, stilingos ir ergonomiškai saugesnės nugarai. Vis dėlto vyrai ir vaikai gali naudoti kuprines kelionės metu arba kaip pirkinių krepšį. Kuprines dažniausiai dažniausiai galima įsigyti parduotuvėse arba internetu. Pirkėjai prieš įsigydami kuprines, turėtu deramai apžiūrėti kuprinės medžiagą, talpumą, papildomus skyrelius bei užsegimo būdus.