“New balance“ batai – nustebsite sužinoję, kad tai nėra vien sportiniai bateliai.

„New balance“ yra prekinis vardas, kurį žino dauguma, tačiau ar žinote, kad jis gali pasiūlyti ir patogius, stilingus, praktiškus ir kokybiškus batus įvairiems metų laikams?
Patogumas ir jau daugelio išbandyta kokybė galima ir šiltuose žiemos ar rudens laikotarpio batuose. New balance batai yra puikus kainos ir kokybės santykio pavyzdys. Jų galima rasti interneto parduotuvėse, įvairaus stiliaus, spalvos ir šiltumo. Lengvai išsirinksite tinkamiausią variantą sau, tik būtinai nepamirškite išsimatuoti savo kojos ilgį, jį lengvai palyginsit su pateiktais bato išmatavimais ir išsirinksite tinkamiausią porą batų.
Kadangi tai yra didesnio mato avalynė jums neteks pergyventi dėl netinkamos kelties pozicijos ar vietos kojų pirštams, galite būtų tikri, kad pasirinkta pora batų bus patogi ir komfortiška.

„New balance“ batai išsiskiria savo ergonominėmis savybėmis, skirtingai nei daugelio avimi odiniai batai jie nespaus pirštų, netrins kulkšnies, o tvirtas bato korpusas neleis kojai „plaukioti“ bate. Mitas, kad šilti batai gali tik šildyti, o patogumas paliekamas šiltesniam metų laikui jau senokai yra paneigtas ir „New balance“ butent tą ir akcentuoja – patogumas, komfortas ir kokybė yra vienos iš esminių savybių kurios apibūdina šią avalynę.

„Žali“ batai

„New balance“ avalynė nepamiršta ir mūsų motinos žemės gerovės. Visame procese, tiek gamyboje, tiek biuro veikloje, tiek prekių išvežimo ar betkokioje įmonės veikloje ši bendrovė pasižymi tuo, kad nešvaisto resursų, naudoja lengvai perdirbamas medžiagas, stengiasi kuo mažiau teršti aplinka, o įmonė dažnai dalyvauja renginiuose kurie akcentuoja taršos mažinimą, efektyvų medžiagų perdirbimą ir apgalvotą resursu panaudojimą. Tai tik parodo įmonės požiūrį į savo produktą, ilga įmonės istorija tikrai nėra vienintelis svarbus veiksnys renkantis avalynę, bet įsigyjant prekę, kuri yra daugiau nei tik paprasti batai suteiks mums daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Komforto lygis sužavės netgi išrankiausius
Lengvumas, minkštą bato tekstūra, kuri išlaiko ir jo tvirtumą yra puikus balansas ir dar viena priežastis rinktis būtent New Balance batus. Jeigu esate išbandęs arba jau pripratote prie New balance šiltojo sezono avalynės tuomet nereiks ieškoti kompromisų ir atvėsus orams, išlaikysite patogumo jausmą ir lengvumą kuriuo pasižymi New balance batai.