Kuo naudingas paskolų refinansavimas?

paskolu refinansavimasSu finansiniais sunkumais tenka susidurti kiekvieną mėnesį? Creditus.lt pataria atidžiau rinktis visas finansines paslaugas. Labiausiai jums turi rūpėti paskolų refinansavimas. Šiuo metu vartotojams yra sudarytos sąlygos perkelti turimas skolas į kitas bendroves. Kuo tai naudinga pačiam klientui? Pavyzdžiui, jūs prieš porą metų paėmėte greitą kreditą, už kurį iki šiol mokate gana nemažas įmokas. Bet, nuo šių metų vasario mėnesio leidžiamos palūkanos pasikeitė ir kreditoriai buvo priversti sumažinti palūkanų normą. Dėl to klientei dabar gali skolintis pigiau nei prieš porą metų. Tad, jūs galite imti naują paskolą pigiau ir su ta paskola apmokėsite turimus įsipareigojimus.

Paskolų refinansavimas vartotojams leidžia mokėti mažesnes įmokas.

Kaip jau minėjome – dabartinės palūkanos yra mažesnės nei buvo prieš porą metų, todėl refinansavimo atveju jūs galėtumėte sumažinti įmokas. Jums reikia pasirinkti tokią kredito įstaigą, kuri nustatytų mažesnę metinę palūkanų normą. Taip pat reikia rinktis ir atitinkamą kredito grąžinimo laikotarpį. Tarkime, jums kas mėnesį tenka mokėti įmokas už senai paimtą paskolą. Dabar likus vos keliems mėnesiams turite imti naują paskolą senos grąžinimui. Naują paskolą imkite tokiam laikotarpiui, per kurį turite sumokėti likusią senos skolos dalį. Nesirinkite ilgesnio laikotarpio, nes taip tik prailginsite skolos grąžinimo terminą.

Paėmus naują kreditą analogiškam terminui, jūs turite matyti tik vieną – jūsų įmokos turi būti mažesnės. Jeigu jos nebus mažesnės, tai tada ieškokite kitos kredito įstaigos. Taip ir veikia paskolų refinansavimas.

Dabar paskolų refinansavimas yra viena iš populiariausių finansinių paslaugų Lietuvoje.

Anksčiau greitieji kreditai buvo populiariausi, o dabar kredito įstaigos labiau reklamuoja savo siūlomus refinansavimo kreditus. Paskolų refinansavimas yra naudingesnė paslauga tiems, kurie iš ankstesnių laikų paėmė paskolas ir iki šiol jas turi mokėti. Tai tiesiog sumažinta skolų naštą. Tai be galo naudinga paslauga tiems, kuriems sunkiai sekasi mokėti mėnesio įmokas.

Paskolų refinansavimas tam ir skirtas, kad asmenys galėtų senas skolas padengti kitomis paskolomis – pigesnėmis. Tokiu būdu žmogus gali paprasčiau atlikti mėnesio mokėjimus, nes įmokos susidaro žymiai mažesnės.