Apsipirkimui prieš mokslo metus – SMS kreditas

sms kreditasAistė su jautrumu ir skausmu, ir meile prisimena savo labiausiai įsiminusią rugsėjo pirmąją. Tada mamos sesuo dėl jos paėmė paskolą, SMS kreditas buvo skirtas Aistei apsipirkti mokyklinių prekių.

Staiga užklupo nelaimės

Aistės istoriją žinojau jau seniai, bet niekada nedrįsdavau jos smulkiai klausinėti, kodėl buvo imtas SMS kreditas telefonu, kaip jautėsi ji, užpuolus nelaimėms. Manau, kad nei dideli gyvenimo sunkumai, nei SMS kreditas visa para nėra tokie dalykai, apie kuriuos norėtųsi kalbėti visada labai daug. Todėl palikau Aistę ramybėje, pamaniau, kad geriausia, jog ji kalbėtų tada, kai jaus, jog to iš tiesų labai nori. Tad ir prakalbome vieną dieną susitikusios, kai kažkur kaip tik buvo pareklamuotas SMS kreditas ir Aistė užsiminė, kad jai jis vieną rugsėjį išgelbėjo paauglystę.

Taigi, pirmiausiai ji papasakojo apie nelaimes, kurios ją užpuolė, ir dėl kurių tas SMS kreditas telefonu buvo paimtas. Į avariją pateko abu jos tėvai, Aistė jau buvo pilnametė, jau turėjo eiti į 12 klasę, tačiau turėjo dar ir jaunesnę sesutę. Kadangi tėvai tiesiog vos atsigavinėjo ligoninėje, nebuvo tvarkomi globos reikalai. Sesutė ir pati Aistė tarsi atsidūrė savo pačios rankose. Anksčiau šeima gyveno paprastai, bet išsiversdavo, SMS kreditas visa para niekada nebuvo imtas nei mamos, nei tėčio. Tačiau pastaruoju metu jau buvo pasidarę sunkiau, jie jau išleido visas santaupas, pardavė prabangų automobilį. Tėtis lankė norvegų kalbos kursus, ir planavo ten išvykti gyventi, dirbti. Tačiau štai nutiko nelaimė, dėl kurios ir buvo imtas SMS kreditas – abu tėvai pateko į avariją, buvo labai sunkiai sužaloti. Dabar viskas gerai, bet tada, kai buvo imamas SMS kreditas telefonu, Aistė kas vakarą užmigdavo su ašaromis akyse ir su malda lūpose – taip labai ji norėjo, kad tėvai liktų gyvi, kad liktų protingi ir galintys judėti. Turbūt jos maldos buvo išklausytos, nes šie norai išsipildė.

Buvo baisu laukti rytojaus

Avarija nutiko vasarą, o SMS kreditas paimtas prieš rugsėjį. Kadangi Aistė neturėjo savo realių pajamų, jai nebūtų buvęs suteiktas SMS kreditas internetu – ten yra griežti reikalavimai. Taigi, apie tokią alternatyvą ji net nesvarstė. Su nerimu laukė rudens, svajodama, kad tėvai pasveiktų, grįžtų į darbus, o gal ir draudimas išmokėtų kažką daugiau, bei paskui galėtų ji atsipūsti ir sakyti – dabar viskas gerai. Deja, dėl tėvų gyvybės medikai kovojo kone kiekvieną dieną, ir stebuklai taip lengvai nesidarė.

Atsirado, kas pasirūpino

Tačiau tikras stebuklas nutiko tada, kai iš kažkur išdygo 10 metų nematyta mamos sesuo. Ji žinojo, kas yra SMS kreditas, kaip grazinti jį, kaip gali skolintis. Ji pati buvo gana sunkioje padėtyje, nes turėjo neįgalų sūnų, tačiau nutarė vis tiek padėti. Tai ji ir buvo tas žmogus, ant kurios vardo buvo paimtas kreditas SMS žinute, tiesiog tam, kad dukterėčios galėtų tinkamai pasiruošti mokslo metams, ir turėdamos viską, kas būtina, eiti į mokyklą.

Naujos prekės

Aistė su ašaromis prisimena, kaip ji su teta sėdėjo prie kompiuterio – buvo imamas SMS kreditas, registracija joms abiems buvo naujas dalykas. Tačiau pavyko gana greitai, ir jau tą pačią dieną ji su savo mažąja sesute nuėjo į parduotuves, į turgų. Daugiausiai išleido sesutės drabužiams, avalynei, o sąsiuvinių šį kartą pirko tik tiek, kiek iš tiesų jų buvo būtina.