Top 3 pažinčių portalai rimtiems santykiams

Šis straipsnis skirtas tiems kas ieško rimtų santykių ir tikrosios meilės. Tokių žmonių Lietuvoje yra dauguma. Pagal mūsų surinktus duomenis, pusė žmonių pažinčių svetainėse ieško sekso, o kita pusė tikrų ir rimtų santykių. Šioje apžvalgoje pamėginsime peržiūrėti top 3 pažinčių svetainės rimtiems santykiams.

Pažinčių portalas numeris vienas – darnipora.lt, tai bene didžiausias rimtų pažinčių portalas Lietuvoje. Jis gyvuoja tikrai gana senai. Portalo amžius siekia antrą dešimtį. Per šį laiką jis buvo daug kartų tobulintas ir gerintas. Viskas yra tam, kad žmonėms būtų paprasčiau naudotis pažinčių svetaine. Portalo nariai yra vyresni, nors dažnai galima sutikti ir jaunimo. Tinklapio unikalumas pasižymi tuo, kad jis turi asmeninį suderinamumo testą kurį sudarė pats profesorius, Gediminas Navaitis. Kai atliksite šį suderinamumo testą, jums bus žymiai lengviau ieškoti savo antrosios pusės. Svetainėje taip pat galite rasti ir pažinties vedlį, tai dar viena unikali puslapio paslauga. Jeigu nedrįstate, užkalbinti jums patinkančios moters ar vyro, pradėkite nuo pažinties vedlio. Jis parenka klausimus Jūsų simpatijai ir jums. Po atsakymų galėsite matyti kur Jūsų nuomonės sutampa, o kur skiriasi. Tinklapio administracija dirba kiekvieną darbo dieną, tad jei jums iškils kokių klausimų ar kėblumų, drąsiai galite į juos kreiptis arba skambinti mobiliuoju telefonu.

Pažinčių portalas numeri du – antrapuse.lt, jis yra gana panašus į anksčiau minėtąją darnipora.lt svetainę. Abiejų svetainių dizainai gražūs ir mieli akiai. Abiejuose portaluose galite susirasti tikrąją meilę arba sielos draugą. Svetainė yra mokama, tačiau nėra labai brangi ir ji prieinama beveik visiems Lietuvos žmonėms. Narių segmentas yra gana panašus, vyresnio amžiaus žmonės ne tik iš didžiųjų Lietuvos miestų, bet ir provincijų.

Pažinčių portalas numeris 3 –  naujameile.lt, ši svetainė yra kiek nykesnė. Iš karto matosi, kad ji yra gana nauja, nes narių kiekis online yra gana mažas. Tačiau puslapis po mažu auga ir čia tikrai galėsite rasti sau tinkančią porą.

Pabaigai norėtume pasakyti, kad visi puslapiai yra perspektyvūs, visi yra prižiūrimi ir vystomi, bet jeigu norite maksimalaus efekto, šiai dienai siūlytume rinktis darnipora.