Transporto valdymo sistema: kas tai?

http://www.terrait.net/transporto-ir-ekspedicijos-sistemos.aspxNuolat augant tarptautinei prekybai, nykstant pasaulio riboms, didėja ir logistikos bei ekspedijavimo paslaugų poreikis. Šiandien yra daug skirtingų logistikos įmonių, taigi, kai įmonei atsiranda poreikis išsirinkti vieną, su kuria bus vykdomas bendradarbiavimas, pirmenybę visada turi įmonės, kurios gali efektyviai suvaldyti įmonėje vykstančius procesus, pasiūlo optimaliausią sprendimą ir problemas išsprendžia su mažiausiomis laiko sąnaudomis. Tai padaryti lengviausiai padeda efektyvi transporto valdymo sistema.

Transporto valdymo sistema tinka ne tik logistikos ir ekspedijavimo įmonėms, bet ir įmonėms, turinčioms savo automobilių parką. Ji tinkama bet kokio dydžio įmonėms, teikiančioms bet kokias transporto paslaugas bet kokiais mastais, nes sistema yra modulinė. Modulinė sistema – tai sistema, kuri yra pritaikoma konkrečiai Jūsų įmonei, sumodeliuoti individualiai Jums.

Transporto valdymo sistema apima visus įmonėje vykstančius procesus ir yra integruota su visų įmonės sistemų valdymu: klientų, dokumentų, užsakymų, pardavimų, tiekimo grandinių, sandėlių, personalo, finansų valdymu. Ji leidžia lengvai sudaryti optimaliausius vežimo maršrutus ir transportuoti bet kokio tipo krovinius, greitai prisitaikyti prie pasikeitusių arba naujų kliento reikalavimų, maksimaliai išnaudoti turimą automobilių parką, online režimu stebėto užsakymo vykdymo būseną, lengvai administruoti vairuotojų išlaidas komandiruočių metu. Svarbiausia, lanksčiai spręsti iškylančias problemas su mažiausiomis laiko sąnaudomis.

Transporto valdymo sistema yra puikus pasirinkimas planuojantiems įmonės plėtrą arba optimizavimą, nes yra puikus pagalbininkas analizuojant veiklos rodiklius, stebėti duomenis realiu laiku, sudarinėti grafinę informaciją ir ją pateikti čia ir dabar visiems informacija suinteresuotiems žmonėms. Sistema suteikia galimybę palyginti planuojamus rezultatus su gaunamais rezultatais, o tai yra efektyviausias metodas sekti įmonės veiklą.

Taigi, jei turite logistikos, ekspedijavimo įmonę arba asmeninį automobilių parką, verta pagalvoti apie transporto valdymo sistemos diegimą. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.terrait.net/transporto-ir-ekspedicijos-sistemos.aspx