Vestuvių vedėjai Kaune – kaip pasirinkti tinkamai?

Vestuviu vedejai KauneVestuvės – svarbiausia ir įsimintiniausia gyvenimo šventė. Vieni renkasi tradicines lietuviškas vestuves – su piršlio korimu bei šakočiu, kviečia į jas visas tetas bei dėdes ir švenčia 3 dienas. Tačiau vis dažniau, ypač didmiesčiuose, tuoktuvių šventė organizuojama kur kas moderniau ir skoningiau – kviečiami tik artimiausi šeimos nariai bei draugai, šventei pasirenkama jauki salė ar netgi terasa ant stogo, o renginio vedimas patikimas vedėjui. Vestuviu vedejai Kaune ar kitame Lietuvos mieste užsakymus priima likus dar metams iki šventės, tačiau kaip pasirinkti tinkamą žmogų ir neapsirikti? Pateiksime keletą pagrindinių aspektų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis vestuvių vedėją.

  • Jei šventei planuojate rinktis ne gyvos muzikos grupę, o DJ, pasidomėkite renginių vedėjų ir DJ tandemais. Tai gan dažnai praktikuojamas reiškinys, kuomet charizmatiškas ir auditorijos nuotaiką jaučiantis asmuo veda renginį, tuo tarpu jo kolega rūpinasi muzika viso vakaro metu. Tačiau nesirinkite žmogaus, kuris teigia galįs atlikti abu darbus iškart – labiau tikėtina, kad nė vieno iš jų jis neatliks kokybiškai.
  • Rinkitės tik patyrusį vedėją. Patyrusiu vestuvių vedėju galima vadinti tokį, kuris šia veikla užsiima 4 ar daugiau sezonų. Neapsigaukite kai kurių renginių vedėjų siūloma žema kaina – beveik visada tai reiškia, kad jie turi labai mažai patirties, tad geriau nerizikuokite.
  • Iki vestuvių su vedėju susitikite ne kartą. Pirmasis kartas skirtas susipažinimui – pabendravę iškart suprasite, ar šiam žmogui norite patikėti savo šventės vedimą. Per keletą kitų susitikimų apsikeiskite idėjomis ir suderinkite scenarijų. Svarbu, kad tarpusavio sutarimu būtų nuspręsta, kaip vyks renginys – galbūt svečiams bus siūloma žaisti žaidimus, atlikti užduotis, originaliai pasveikinti jaunuosius ir kitaip įdomiai leisti laiką.
  • Nebijokite prašyti rekomendacijų. Renginių vedėjas tikrai drąsiai suteiks buvusių klientų kontaktus, kurie galės pasidalinti savo patirtimi dirbant su šiuo žmogumi. Nerekomenduojama aklai pasitikėti įvairiuose interneto forumuose paliekamais atsiliepimais – jie dažniau būna klaidingi, nei teisingi.
  • Jei vestuvių dalyvių tarpe bus svečių iš užsienio, įsitikinkite, kad vedėjas laisvai gali bendrauti užsienio kalba bei išmano kultūrines subtilybes.

Rinkitės kruopščiai, atsakingai ir tikrai rasite žmogų, kurio pagalba svarbiausia diena jūsų gyvenime taps nepaprasta.