Vinilinės plokštelės tampa vis populiaresnės

Vinilinės plokštelės

Vinilinės plokštelėsGatvėje, mašinoje, darbe, namuose, kavinėje, visur, girdime muziką. Retas, kuris nemėgsta muzikos ir visiškai jos nesiklauso. Ar tai radijas, ar ausinės, ar kompiuteris, kiekvienas žmogus turi savo pasirinkimą ir elgiasi individualiai. Vieni mėgsta naujausias technologijas, tokias kaip bevielės ausinės, kolonėlės, kurios išties labai patogu, tačiau ne visiems tai patinka.

Šiame straipsnyje trumpai aptarsime kelis būdus muzikai klausyti ir kokie šiandien yra populiariausi. Taip pat kalbėsime apie atsinaujinančias ir populiarėjančias vinilines plokšteles, tad jeigu įdomu – skaitykite toliau.

Spotify – vienas populiariausių

Šiomis dienomis turint tiek daug išmaniųjų technologijų, Spotify – muzikos klausymo platforma, tikriausiai yra pati populiariausia tarp jaunimo. Tai mokamas įrankis, tačiau kaina nėra labai didelė palyginus su tuo, ką gali jame rasti. Dažnas negaili tų pinigų už patogų platformos valdymą ir didžiausią muzikos asortimentą.

Spotify populiarumu abejoti tikrai nereikia, kadangi jis palaikomas naudojant android, ios ir microsoft operacinę sistemą telefone. Tad puikiai išpildys kiekvieno vartotojo poreikius ir nesukels papildomų problemų.

Kompaktiniai diskai

Tikriausiai atsiras tokių, kurie nepritars ir pasakys, kad tai jau visai nepopuliaru, kad populiariau USB ar kiti išoriniai šaltiniai, tačiau netiesa. Kompaktiniai diskai vis dar populiarūs, tarp tokių, kurie nesinaudoja Youtube ar spotify. Tai patogus būdas klausyti muzikos automobilyje, važiuojant į darbą ar bet kur kitur. Dar tikrai labai dažno vairuotojo daiktadėžėje rastume kompaktinių diskų, kurie naudojami iki šiol.

Nors tai ir mažesnė vinilo „kopija“ tačiau tikrai ne ką blogesnė. Šis mažas daikčiukas puikus transportuojant, kadangi telpa beveik visur, o įsirašyti ir mėgautis savo mėgstamais garso takeliais tikrai nesudėtinga. Kadangi CD atmintis nėra labai maža, galite susikomplektuoti savo mylimiausių dainų albumą ir mėgautis ilgos kelionės metu arba tiesiog įstatyti į garso grotuvą ir mėgautis muzika namie ar šeimos šventėje sodyboje.

Vinilinės plokštelės atgimsta

Vinilinės plokštelės, kitaip žinomos kaip vinilai, stipriai išpopuliarėjo maždaug prieš 30 metų. Šiais laikais vinilinių plokštelių parduotuvėse galime pastebėti tikrai retai. O jų įsigyti galėtume nebent internete arba tam tikrose specialiose parduotuvėse. Ir nors atrodo, kad seniau buvusios labai populiarios vinilinės plokštelės tapo visų pamirštomis, neapsigaukite, taip tikrai nėra.

Kas buvo madinga ankstyvuose 80-aisiais, vėl sugrįžta! Sugrįžta ne tik muzikos klausymosi būdai, bet ir pati muzika. Galima pastebėti tokias tendencijas, kad plokštelių pardavimai, per praėjusius kelis metus stipriai išaugo. Vinilinių plokštelių parduotuvių tikrai daugėja kiekviename Lietuvos mieste. Vilniuje jau turime net kelias, turinčias didelį naujų ir naudotų plokštelių pasirinkimą. Vieną iš jų rekomenduojame dėl labai plataus populiarių plokštelių asortimento.

Apsilankykite parduotuvėje

Senieji būdai neatsilieka nuo naujų

Nors išmaniosios technologijos stipriai spiriasi į priekį neatsigręždamos į savo pirmtakus, nereikia pamiršti, nuo ko viskas prasidėjo. Argi nebūtų smagu visiems kartu susėsti prie antikvarinio patefono, klausant seno gero metalo ar roko. Arba tiesiog atsiriboti nuo interneto ir ekranų klausant mėgstamo atlikėjo išleisto vinilinės plokštelės, kurią ieškodami radote sendaikčių turguje.