Vyriški drabužiai, kurie nulemia sėkmę

drabuziai vyramsKo gero, kiekvienas šiuolaikinis vyras supranta, jog tinkama apranga sąlygoja mažesnę ar didesnę sėkmę tiek profesionaliame gyvenime, tiek santykiuose su aplinkiniais. Vis dėlto, dalis jų vis dar vaikšto su suplyšusiais džinsais ir abejotino švarumo marškinėliais. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip tinkamai pasirinkti vyriški drabužiai gali prisidėti prie didesnės sėkmės visose gyvenimo srityse.

Išsikelkite siekį atrodyti subrendusiai. Susivėlę berniukai patraukia akį, tačiau tvarkingai vyrai tiesiog prikausto dėmesį. Būtent todėl kritiškai peržvelkite savo spintos turinį ir išmeskite viską, kas gali sugadinti jūsų įvaizdį – suplyšusius marškinius, nusitrynusius džinsus ir visas kadaise buvusias baltas, o dabar bjaurios pilkos spalvos kojines. Vietoj to, savarankiškai ar su sese, mama ar mergina, nueikite į drabužių parduotuvę ir investuokite į pagrindinius drabužius. Jūsų pirkinių sąrašo viršuje turėtų atsirasti balti marškiniai, tamsus kostiumas, itin aukštos kokybės batai ir, žinoma, džinsai. Tokie vyriški drabužiai padės tiek rytinio susirinkimo darbe metu, tiek skubant į pasimatymą tiesiai iš ofiso.

Atkreipkite dėmesį į kojas. Apie vyro tvarkingumą galima pasakyti vos pažvelgus į jo batus. Turėdami aukštos kokybės klasikinius batus bei tvarkingus sportbačius niekada neprašausite pro šalį. Taip pat labai svarbu pagalvoti ir apie tokią smulkmeną kaip kojinės. Rekomenduojame visiškai atsisakyti baltų kojinių, kurios ne tik nepraktiškos, bet ir negražios. Geriausia prie tamsaus kostiumo rinktis identiškos ar kiek tamsesnės spalvos kojines. Vis dėlto, jeigu norite originalumo ir yra tam tinkama proga, dėvėkite raštuotas kojines, papildysiančias jūsų aprangos derinį. Ir pamiršite apie kojinių ir sandalų ar šlepečių derinį – jis netinka jokiais atvejais.

Nepersistenkite. Norėdami atrodyti profesionaliai ir vyriškai nenueikite per toli. Paprastumas (kokybiškas) šiuo atveju pats tinkamiausias sprendimas. Įvertinkite konkrečią progą ir renkitės atitinkamai. Susitikimo su klientu metu vilkėkite kostiumą, o mamos gimtadienyje galite pasirodyti ir su džinsais bei marškiniais. Neprašausite pro šalį.

Taigi, drabužiai vyrams gali tiek sugadinti, tiek pagerinti jūsų įvaizdį – viskas jūsų rankose. Rinkitės kokybę vietoj kiekybės investuodami į gerus daiktus. Derinkite savo aprangą prie progos ir… Nesistenkite per daug. Po kurio laiko tinkamas drabužių pasirinkimas taps įprasta kasdienės rutinos dalimi.