Žaliuzes iš užsienio el. parduotuvių įsigyti dabar itin paprasta

zaliuzesIeškantiems prie interjero besiderinančių žaliuzių ar užuolaidų vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad užsienyje veikiančios internetinės parduotuvės šiuo metu pateikia ypač didelį pasirinkimą, o kalbant apie kainas – jos neretai ten būna mažesnės nei Lietuvoje. Tokias el. parduotuves rasti yra be galo paprasta, nes vis dėlto – užtenka naudotis paieškos sistemomis. Tad, jeigu norite išvengti didelių išlaidų ir tuo pačių įsigyti prie interjero besiderinančias užlaidas ar žaliuzes, tuomet tikrai neturėtumėte vengti pirkimo iš užsienio el. parduotuvių.

Ieškant tinkamų žaliuzių, pirmiausia verta suprasti, kad prie kiekvieno kambario jas galima derinti atskirai. Trumpai tariant, jeigu ieškote žaliuzių vaikų kambariui, tuomet internete veskite atitinkamus raktinius žodžius. Pavyzdžiui, ieškant angliškų el. parduotuvių, veskite terminą „roller blinds for kids room“ ir gausite nemažai pasiūlymų. Tiesa, paieškos sistemos grąžins tuos rezultatus, kur el. parduotuvėse vyraus anglų kalba. Tad, jums reikia bent jau minimalių žinių, kad suprastumėte kaip veikia pats užsakymo principas. Jeigu su anglų kalba jums sekasi prastai, tuomet ko gero teks ieškoti alternatyvų.

Pabrėžtina, kad ieškant specifinio stiliaus žaliuzių, galima kombinuoti raktinius žodžius taip, jog rezultatuose būtų grąžinami būtent jūsų ieškomo stiliau žaliuzės. Pavyzdžiui, jeigu jus domina žaliuzės su gėlėmis ar kita augmenija, tuomet angliškai paieškos terminas turėtų skambėti daugmaž taip „Flowers roller blinds“.

Perkant užuolaidas ar žaliuzes namams iš užsienio el. parduotuvių, būtina suprasti, kad pristatymo mokesčiai ten gali būti gerokai didesni nei mūsų šalyje. Pristatymas kainuos daugiau vien dėl to, kad pardavėjai turės gabenti jūsų užsakymą ilgesnį kelią. Juks ir patys suprantate, kad kuo didesnis atstumas, tuo didesnė išlaidos. Žinoma, yra tokių el. parduotuvių, kurios viską į užsienį pristato nemokamai. Taipogi kai kurios el. parduotuvės pabrėžia, kad jos prekiauja tik Europos Sąjungos ribose. Tad, anglų kalba bus būtina, norint išsiaiškinti pristatymo ir įsigijimo sąlygas.

Apmokėjimo atveju, nelabai yra daug skirtumų – sumokėti galėsite naudojantis el. bankininkyste ar kortele, o taip pat daug kur atsiskatymams naudojamos mokėjimų sistemos.