3 priežastys kodėl turėtumėte rinktis veltines šlepetes

Atėjus vėsiems mėnesiams ir temperatūrai krentant vis greičiau, savo spintoje pradedame ieškoti šiltesnių rūbų ir jaukesnės avalynės. Medvilninės kojinės ar sintetinių medžiagų šlepetės gali atrodyti kaip puikus pasirinkimas laikinai šilumai, iki kol Jūsų kojos suprakaituoja ir sušlampa. Tokiu oru Jums reikia šlepečių kurios šildys, bus pralaidžios orui, išgarins drėgmę, bus minkštos ir jaukios. Mes kalbame apie natūralaus veltinio šlepetes.

Kas yra veltinė vilna?

Pradžiai, veltinė vilna skiriasi nuo paprastos vilnos. Abu šie audiniai yra panašios kilmės, tačiau joms gauti naudojami skirtingi gamybos procesai. Pirmiausia, neapdorotas vilnos pluoštas yra nuvalomas, o tada suskaidomas į gabalėlius. Taip sukuriama vilnos plėvelė – pagrindinė veltinio vilnos žaliava. Norint pagaminti veltinio vilnos šlepetes, žaliavinės vilnos sluoksnis vėl ir vėl yra sluoksniuojamas, suformuojamas į batų formą, virinamas, po to vėl suformuojamas iki reikiamo batų dydžio, tada paliekamas saulėje, kad susitrauktų ir išdžiūtų. Vilna pasižymi magiškomis savybėmis, kurios virimo ir maišymo procesu, pluoštus paverčia storu, tankiu veltiniu.

1.      Veltinio šlepetės tiks bet kokiam orui

Naminės, natūralios vilnos šlepetės yra storos, tankios ir atrodo jog su jomis gali būti itin karšta, bet tai tik apgaulinga išvaizda. Kitos sintetinės šlepetės yra linkusios perkaitinti Jūsų kojas, nepalaikydamos jokios oro cirkuliacijos ar vėdinimo. Vilna sugeba kontroliuoti savo temperatūrą, tad kai oras šaltas vilnonės šlepetės Jus šildys, kai bus karšta, jos padės kojoms atvėsti ir nesušlapti.

2.       Vilna yra kvėpuojantis ir sugeriantis drėgmę audinys

Dėvint sintetines šlepetes, jos gali sukelti didelį prakaitavimą, taip drėgmė tiesiog kaupsis ant pėdų ir skverbsis į šlepetes. Po kiek laiko tai pradės skleisti nemalonų kvapą, kas reikalaus dažno šlepečių valymo ar kitokios priežiūros. Su tokiom šlepetėms netik sugaišite daubybę savo laiko, jos greit susidevės ir atrodys neišvaiždžiai. Veltinė vilna yra kvėpuojanti medžiaga, taip pat turi drėgmę sugeriančių savybių. Tai antimikrobinis audinys, kuris neleidžia kauptis drėgmei ir plisti bakterijoms, tad Jūsų kojos išliks sausos ir be jokio kvapo.

3.      Vilna gerina kraujotaką ir pėdų sveikatą

Medicinos specialistai mano, kad vilna yra hipoalergiškas audinys, o tai reiškia, kad nedaugelis žmonių gali turėti alerginę reakciją į audinį. Vilną išdirbti, nereikalauja jokių cheminių priedų, kurie galėtų sukelti alergiją, bėrimus ar niežėjimą. Neabrazyvinio pobūdžio vilna yra optimalus pasirinkimas jautrią odą turintiems žmonėms. Vilnos plaukai turi spiralinį gofruotumą, kuris suteikia audiniui tam tikrą elastingumą. Tai padeda skatinti kraujotaką kojose, kad būtų geriau kontroliuojama kūno temperatūra.

Išvada:

Taigi pasilepinkite su nauja pora natūralios vilnos veltinio šlepetėmis, nes tai yra gera investicija, kuri išlaikys Jūsų kojas sausas, šiltas, sveikas ir laimingas. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti išskirtinius modelius veltinio šlepečių, kurių nerasite niekur kitus. Vienetiniai sezono dizainai, rankų darbo veltinio šlepetės vyrams ir moterims, už prieinamą kainą.