Kodėl spalvoti lęšiai gali būti tinkamas pasirinkimas

Jei jau seniai dėvite akinius arba priešingai – pastarieji jums buvo paskirti, tačiau nemanote, kad dėvėdami akinius jūs jausitės komfortiškai, jums gali pagelbėti spalvoti lęšiai, kurių šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė. Taigi, nepaisant to, ar būtų pasirinkti Colorpia lęšiai, ar bet kurių kitų gamintojų kontaktiniai lęšiai, vertėtų susipažinti su jų privalumais.

Geresnis regėjimas

Kontaktiniai lęšiai – tai aiškus periferinis regėjimas. Viena iš akinių problemų yra ta, kad juos nešiojantysis aiškiai mato tik priešais esančius objektus. Visi į šonus esantys daiktai yra nefokusuoti ir neryškūs.

Geresnis regėjimas aplink save, kurį suteikia kontaktiniai lęšiai, idealiai tinka sportininkams ir vairuotojams. Be to, lęšių atveju regėjimas būna natūralus, o ne šiek tiek iškreiptas.

Lengva naudoti

Kontaktinius lęšius galima greitai ir paprastai naudoti. Ir nors akinius taip pat lengva naudoti, jie gali būti sunkūs ir nepatogūs.

Nėra akinimo ir jautrumo šviesai

Žiūrint į ryškią šviesą ar saulę nėra akinimo pavojaus, palyginti su akiniais. Žmonėms, kurie nešioja akinius, dažnai būna sunku žiūrėti į saulę, nes tai sukelia akinimą ir apsunkina matymą.

Labai patogūs

Dažnai tai yra pagrindinis veiksnys, lemiantis sprendimą vietoje akinių pasirinkti kontaktinius lęšius: juos lengva naudoti ir jie tinka bet kokioje situacijoje ar pasikeitus aplinkai. Taip pat populiarūs ir vienadieniai lęšiai, kurie laikomi ypač patogiais, nes po jų nereikia jokios priežiūros. Šiuos lęšius galima nešioti vieną kartą, o po to tiesiog išmesti.

Praktiška sportuojantiems žmonėms

Jei esate sportininkas arba tiesiog mėgstate reguliariai sportuoti, turbūt jau spėjote suprasti, kad nešioti akinius yra labai nepatogu. Akiniai gali lengvai nuslysti nuo nosies arba nutrinti jos odą. Be to, nereikėtų pamiršti ir saugumo veiksnio. Dėvint akinius kyla pavojus nukristi ir sudaužyti akinių lęšius, o tai gali sukelti labai rimtas traumas. Laimei, kontaktinių lęšių atveju su tokiais sunkumais nesusiduriama.

Geresnė išvaizda

Yra žmonių, kurie, nešiodami akinius, jaučiasi nesmagiai, o kai kuriais atvejais – mažiau patrauklūs. Tuo tarpu kontaktinių lęšių atsitiktinis stebėtojas nepastebi ir gali matyti jūsų akis.

Be to, nekyla klausimų, ar jūsų kontaktiniai lęšiai papildys tam tikrą aprangą, ar ne. Kontaktiniai lęšiai tinka prie visko. Ką jau kalbėti apie spalvotus lęšius, kurie iš tikrųjų gali reikšmingai prisidėti prie jūsų įvaizdžio.

Tinka bet kokiomis oro sąlygomis

Vienas iš kontaktinių lęšių privalumų yra tas, kad jie dėl oro sąlygų nepakinta, ant lęšių nesikaupia lietus ar kitos nuosėdos. Akiniai turi tendenciją rasoti, kai iš šaltos aplinkos pereinate į šiltą patalpą. Kontaktiniams lęšiams nė vienas iš šių veiksnių negresia ir jie išlieka švarūs vos mirktelėjus akimi.

Lengva palaikyti švarą

Jei nešiojate vienadienius lęšius, dienos pabaigoje jie yra tiesiog išmetami. Jų nereikia prižiūrėti ar valyti. Kiti lęšiai valomi mirkant juos specialiame lęšių tirpale, o tai padaryti pakankamai paprasta. Be to, jūsų akis veikia kaip tam tikras valiklis, nes kaskart mirktelėjus pašalinami už lęšio susikaupę nešvarumai ar šiukšlės.

Taigi, kaip matote, egzistuoja daugybė įvairių kontaktinių lęšių privalumų, kurių tiesiog negalime ignoruoti. Todėl jei jūs nenorite dėvėti akinių ir mieliau rinktumėtės kontaktinius lęšius, dabar turėtumėte pasidairyti po šiuolaikinę rinką ir pabandyti atrasti jūsų lūkesčius atitinkančius lęšius. Tai padaryti jums bus labai nesudėtinga, jei nepamiršite apie specializuotas el. parduotuves.