Šampūnai šunims pagal kailio tipą ir norimą poveikį

Nesvarbu, kokio ilgio ir kokios rūšies jūsų keturkojo kailiukas – tiek ilgaplaukių, tiek trumpaplaukių šunų maudynės bei kailio priežiūra reikalauja laiko ir kruopščiai parinktų priemonių.

Pirmas aspektas renkantis kosmetiką gyvūnams – natūralumas. Svarbiausia, ne ryškus priemonių kvapas ir stilinga pakuotė, bet kailį puoselėjančios ir maitinančios produkto savybės. Jei sudėtyje gausu sintetinių priedų, ilgainiui galite stipriai pakenkti augintinio kailiui ir odai.

Rinkdamiesi šuns kailio priežiūros priemones, taip pat turėsite nuspręsti koks jūsų poreikis ir kokio efekto sieksite. Įvertinkite kaip dažnai pilnai maudote šunį, kokiais atvejais užtenka tik pėdučių plovimo. Taip pat, renkantis kailio priežiūros priemones įvertinkite augintinio odos būklę.

„Perlų Oazė“ specialistų naudojama ir plačiai rekomenduojama „Botaniqa“ kosmetika šunims, šampūnai, kondicionieriai yra be silikonų ar parabenų, todėl net ir dažnai maudant augintinį jo kailiui ir odai nepakenks. „Botaniqa“ šampūnai taip pat yra tinkami augintiniams, turintiems jautrią odą.

„Botaniqa“ šampūnai šunims sukurti pagal kailio tipą taip, kad galima būtų suteikti skirtingą efektą, tad prekyboje rasite tikrai platų priemonių pasirinkimą: drėkinančius, glotninančius, šiurkštinančius, suteikia blizgesio, ar net balinančią kosmetiką šunims.

„Botaniqa“ kosmetikos prekės šunims turi tris produktų linijas: „Basic“, „Show“ ir „Active“. „Basic“ linijos priemonės yra itin švelnios, natūralios sudėties, skirtos kasdienei, įprastai kailio priežiūrai. „Active“ priemonių linija skirta kailiui, kuriam reikia papildomos priežiūros ir atstatymo, nes yra gausiau prisotinta naudingų elementų. Naudodami „Botaniqa“ šampūną ir kondicionierių šunims iš „Active“ linijos atstatysite kailio pažeidimus ir skatinsite augimą, plaukas ir oda bus pilnavertiškai pamaitinti. „Show“ linijos produktai skirti kailiui suteikti specialų efektą  – papildomo šiurkštumo šiurkščiaplaukiams šunims, apimties – puriam kailiui, balinimo – išryškinti baltaplaukius. Ši „Botaniqa“ kosmetikos linija dažniausiai naudojama ruošiant gyvūną parodoms, arba specifinio kailio priežiūrai.

Norėdami išsirinkti geriausias ir labiausiai tinkančias kailio priežiūros priemones savo augintiniui pasikonsultuokite su „Perlų Oazė“ kirpyklos arba parduotuvės specialistais.

Naminių augintinių maistas Specific

specific-augintiniams

Turbūt sutiksite, kad katės ir šunys yra vieni iš populiariausių naminių gyvūnų, kurį galima sutikti daugelyje šeimų (be to, jas taip pat dažnai pasirenka ir vieniši žmonės). Kiekvienas augintinis yra milžiniška atsakomybė, todėl, kaip ir bet kurio atveju, jų priežiūrai reikia skirti labai daug dėmesio ir pastangų. Ir vienais iš svarbiausių veiksnių šiuo atveju tampa kačių maistas bei reguliari sveikatos apžiūra. Todėl galima išskirti du naudingus patarimus visų augintinių savininkams.

Rinkitės geriausią maistą augintiniams

Be abejo, jei tai yra jūsų pirmasis naminis augintinis ir jūs iki šiol niekuomet nesidomėjote, kokį maistą reikėtų pasirinkti ir koks kačių maistas yra pats geriausias, pirmiausia galite pasinaudoti internetu arba tiesiog kreiptis į profesionalius veterinarus. Tokiu atveju neretai jums gali būti pasiūlytas labai kokybiškas ir natūralus Specific maistas katėms ir šunims.

Reguliariai lankykitės pas veterinarą

Taip pat labai svarbūs reguliarūs vizitai pas veterinarą. Tai reiškia, kad pas veterinarus augintinių šeimininkai kartu su savo šunimis ir katėmis turėtų keliauti dažniau nei tik tuomet, kai jų augintiniai susiduria su rimtomis sveikatos problemomis. Be abejo, pats katės vežimo pas veterinarus procesas neretai būna triukšmingas ir nemalonus, tačiau reikėtų suprasti, kad nuo to gali priklausyti jūsų augintinio sveikata.

Apibendrinant

Kiekvienas augintinio šeimininkas turėtų elgtis labai atsakingai. Būtina suprasti, kokią didelę įtaką naminių gyvūnų gyvenimui turi jų kasdienė mityba , todėl jei jūsų augintinis kasdien negaus to, kas yra būtina jų organizmui, anksčiau ar vėliau jie gali susidurti su rimtomis sveikatos problemomis, kurių sprendimui bus būtina pasitelkti vaistus ir veterinarijos srities specialistus.

Gyvūnų prekės internetu – galimybė apsipirkti pigiau

Augintiniai yra mūsų gyvenimo dalis, ir visada svarbu užtikrinti, kad būtų patenkinti svarbiausi jų poreikiai. Prekių, kurių tenka įsigyti augintiniams, yra ne taip ir mažai, tačiau ne visada yra laiko ieškoti fizinių gyvūnų prekių parduotuvių, ir ne visada jos yra įsikūrusios pakankamai patogioje vietoje. Taigi, nieko nuostabaus, kad gyvūnų prekės internetu yra pasirenkamos gana dažnai – apsipirkti nuotoliniu būdu visada galima kur kas greičiau, ir visai nesvarbu, kur jūs gyvenate, prekės gali būti pristatomos tiesiai jums į namus.

Taupykite laiką ir pinigus

Gyvūnų prekės internetu paprastai kainuoja pigiau nei fizinėse parduotuvėse, ir neretai yra galima rasti tokių parduotuvių, kuriose prekės kainuotų pigiau nei kitur. Palyginti nustatytus įkainius yra tikrai labai paprasta, ir tam niekada neprireikia daug laiko ir pastangų. Taigi, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti pačia palankiausia, ir labai greitai galėsite atrasti pačių geriausių pasiūlymų.

Kokybiška produkcija

Internetinėse parduotuvėse siūloma įvairi kokybiška produkcija – populiarus Royal Canin maistas šunims ir katėms, taip pat aukščiausios kokybės pašaras Brit Care, itin patvarios Julius K9 petnešos, Hunter antkakliai, Chuckit, Kong ir kitų populiarių gamintojų žaislai, kurie tikrai patiks jūsų augintiniui ir tarnaus labai ilgą laiką. Pasirinkimo galimybės yra iš tiesų nemažos, taigi, kiekvienu atveju galėsite atrasti pačius geriausius pasiūlymus.

Greitas užsakymo pateikimas

Gyvūnų prekės internetu gali būti užsakomos iš tiesų labai greitai, ir dažniausiai tam prireikia vos kelių laisvų minučių. Įsitikinsite, kad atlikti užsakymą yra paprasčiau nei paprasta, ir tą galima padaryti bet kuriuo jums patogiu metu. Lankantis fizinėse parduotuvėse paprastai tenka derintis prie parduotuvių darbo laiko, tačiau to daryti nereikės, jei rinksitės internetinę parduotuvę.

Nėra jokių abejonių, kad pirkti gyvūnų prekes internetu yra tikrai labai palanku. Čia rasite itin didelį įvairios siūlomos produkcijos pasirinkimą, galėsite palyginti nustatytas kainas, ir taip pat galėsite pasirinkti jums patogiausią prekių pristatymo bei atsiskaitymo būdą. Pamirškite vargus, susijusius su apsipirkimu – juk internetu tą daryti galima kur kas paprasčiau…