Ar moteriški drabužiai internetinėse parduotuvėse pigesni?

moteriski rubaiInternetinė prekyba pastaruoju metu gerokai išpopuliarėjo. Daugelis žmonių pasiryžta pirkti internetu, net jeigu nėra dideli šiuolaikinių technologijų žinovai. Visgi, neretai kolega ar draugas pasiūlo tokiems žmonėms išbandyti internetinių parduotuvių paslaugas perkant ne tik elektroniką, buitinę techniką, tačiau ir drabužius. Nors tokiu atveju žmogus negali prieš pirkdamas pasimatuoti rūbo, visgi, drabužiai internetinėse parduotuvėse išlieka pačia paklausiausia preke. Pasvarstykime – kodėl taip yra?

  1. Didesnis prekių pasirinkimas.

Pasižvalgykime į skirtingas situacijas, kuomet apsipirkinėjame dideliame prekybos centre ir elektroninėje parduotuvėje. Turbūt reta kuri reali parduotuvė pasiūlys jums dvi visiškai skirtingas prekes – pavyzdžiui, komodos ir suknelės. Greičiausiai, norėdamos apžiūrėti sukneles, moterys turės užsukti į drabužių parduotuvę, o norint nusipirkti komodą, gali tekti toli eiti iki baldų parduotuvės arba net važiuoti į visiškai kitą prekybos centrą, nes šiame jokios baldų parduotuvės nėra. Ir tai mums atrodo suprantama bei įprasta. Tačiau, perkant iš elektroninės parduotuvės, jūs tokias prekes galėsite įsigyti iš tos pačios parduotuvės, kuri siūlo gerokai platesnį įvairių prekių pasirinkimą. Svarstote, kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – interneto parduotuvės savininkams nereikia parengti jums parduotuvės salono, kuriame galėtumėte visas šias prekes apžiūrėti. Vienintelis dalykas, kurio tokiai parduotuvei reikia – tinkamas sandėliavimas. Reikia tiesiog turėti pakankamai didelį sandėlį, kad sutilptų visos skirtingų kategorijų ir paskirčių prekės.

  1. Mažesnė kaina.

Dėl tos pačios priežasties, jau minėtos anksčiau, ir kaina yra mažesnė. Kadangi elektroninė parduotuvė turi tik sandėlį, o ne saloną, ji turi galimybę laikyti ne tik daugiau prekių, bet ir taikyti menkesnį antkainį. Juk nereikia mokėti už vietos nuomą prekybos centre, to salono remontą, šildymą, dekoravimą ir taip toliau. Dar viena mažesnės kainos priežastis – tai elektroninės parduotuvės, kurios tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais ir negauna prekių per tarpininkus, o tiesiog tiesiai iš gamintojų. Suprantama, tuomet prekės kainuoja gerokai pigiau, kadangi nereikia mokėti dalies tarpininkams.

  1. Galimybė sutaupyti laiko.

Auksinė frazė, jog laikas – pinigai, šiais laikais galioja dar labiau nei bet kada iki šiol. Atrodo, kad daugelis iš šiuolaikinių žmonių turi itin mažai laiko. O kadangi jau išsiaiškinome dėl pinigų sutaupymo, pamėginkime apgalvoti, ar įmanoma sutaupyti laiko. Turbūt net nereikia gilios analizės, kad galėtume vienareikšmiškai pasakyti „Taip!”. Ar esate kada nors paskaičiavę, kiek per savaitę ar per mėnesį laiko išbūnate parduotuvėje, mėgstamame prekybos centre? Ypač tai aktualu tiems, kurie perka drabužius ar maistą ne tik sau, tačiau ir visai šeimai ar yra įpareigojami išrinkti dovanas. Taigi, laiko sugaištate labai daug, nors apsipirkinėdami internetu jūs sugaištumėte gerokai mažiau – čia viskas patiekta kaip ant lėkštutės. Ne tik galite viename tinklapyje rasti gausybę skirtingos kategorijos prekių, tačiau taip pat galite patogiai naudotis paieška, surasti panašias prekes, užsisakyti naujienlaiškį, kuris iš karto jums praneštų apie naujas prekes, atsiradusias asortimente.

Taigi, norėtume atsakyti teigiamai – moteriški drabužiai interneto parduotuvėse tikrai pigesni, tačiau privalumų perkant ne tik drabužius, bet ir visas kitas prekes internetu yra labai daug, todėl rekomenduojame išbandyti tokį apsipirkinėjimo būdą.