Avies kailio padukų privalumai

Natūralaus avies kailio avalynė ar padų vidpadžiai turi pagrindinį tikslą : vėsiu oru ir šaltomis žiemomis apsaugoti Jūsų pėdas nuo bet kokio šalčio ar blogų oro salygų. Tikros avies kailio ar vilnoniai vidpadžiai yra itin populiarūs ir nesunku suprasti kodėl. Jie suteikia daug geresnę izoliaciją, geriau sugeria drėgmę, bei ją pašalina. Štai keli natūalaus avikailio padukų privalumai :

Avies kailio ypatumai:

Avies kailio avalynė ar padų vidpadžiai, padeda apsaugoti Jūsų kojas nuo didelio šalčio, tai pat sumažiną spaudimą iš Jūsų pėdų, aptraukdama jas pliušiniu ir minkštu vilnos kailiu. Natūralaus kailio batų vidpadžiai turi ypatingą pranašumą žmonėms, kurie turi išsivysčiūsių pėdos opos bėdų. Jautriai odai, neuropatijai ir daugiau skausmingų pėdos ligų ar jautrumą sukeliančių salygų, avikailio padukai gali būti naudinga apsauga, kuri apsaugos ir šildys pėdas.

Avies kailio vidpadžio ypatumai:

Tokie vidpadžiai yra taip pat naudingi žmonėms, kurių kraujotaka yra prasta. Taip pat žmonėms kurių pėdos greitai atšąlą. Šiuo atvėju vilnos šiluma ir izoliacija skatina geresnę kraujotaką, o Jūsų kojos išliks šiltos ir pasaugotos. Tvirtas ir storas avikailis, lengvai masažuoją pėdas vaikštant, tai skatina kraujotaką. Tokie minkšti vidpadžiai taip pat apsaugos Jūsų pėdas nuo bet kokių smūgių ir įbrėžimų, apgaubdami pėda minkštu komfortu ir atrama.

Jokie atšiaurūs orai nėra baisus

Galų gale žmonėms, neturintiems problemų dėl kojų, pėdų ar kitų sveikatos būklės problemų, šiltas avies vidpadis ar vilnonė avalynė idealiai tinka šaltam orui, kad suteiktų patogią ir jaukią šilumą. Apskritai, galite naudoti avikailių vidpadį su bet kokiais bateliais arba batais. Daugiausiai avikailio padukai yra dėvimi žiemos metu, tačiau nepamirškite ir įprastų veltinio vilnos padukų, kurios galite įsidėti į batus kai orai nėra tokie atšiaurūs. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti natūralios avies kailio padukų batams, tiek moterims tiek vyrams. Be avikailio vidpadžių, taip pat rasite ir daugybę natūralios vilnos šlepečių kojinių, liemenių ir kitų, natūralių gaminių iš vilnos.