Bentonito paklotas: rinkitės moderniausias hidroizoliacines medžiagas

betonas

Statant gyvenamą namą arba kokios kitos paskirties pastatą, labai svarbu statinio hidroizoliacija. Apsaugai nuo drėgmės ar kitų aplinkos poveikių vis dažniau naudojamas bentonito paklotas. Tai yra savaime užsitaisanti hidroizoliacinė medžiaga. Anot statybos specialistų, jis suteikia statiniams puikią apsaugą nuo drėgmės, ko negalėdavo padaryti kai kurios anksčiau naudotos hidroizoliacinės medžiagos.

Viena patraukliausių bentonito pakloto savybių – itin plačios jo panaudojimo galimybės. Puikiai tinka pamatų, tunelių, parkingų, rezervuarų, baseinų, pirčių, rūsių hidroizoliacijai.

Tuo tarpu, statybinių medžiagų prekybininkai pasakoja, jog savaime užsitaisančios hidroizoliacinės medžiagos dažnai atbaido pirkėjus dėl savo įmantraus pavadinimo. Tiesiog jie mano, jog tai gana sudėtinga ir sunkiai sumontuojama hidroizoliacinė sistema. Viskas yra visai atvirkščiai. Kad nekiltų jokių abejonių dėl bentonito pakloto panaudojamo paprastumo ir efektyvaus rezultato, pateiksime keletą jo pranašumų, kuriuos įvardija statybų prfesionalai:

  • Savaiminis užsitaisymas. Savaiminis užsitaisymas – tai tas privalumas, kuris išskiria bentonito molio paklotą iš kitų hidroizoliacijos medžiagų. Kai tik gauna  tam tikrą drėgmės kiekį, bentonito molio danga ima plėstis. Taip suformuojamas vandeniui nepralaidus sluoksnis.
  • Itin efektyvus ir paprastas taikymas. Bentonito molio paklotas naudojamas labai paprastai ir greitai. Hidroizoliacinės medžiagos rulonėliai lengvai išklojami ant norimo paviršiaus taip, kad uždengtų vienas kito kraštus. Tuomet hidroizoliaciniai sluoksniai yra suklijuojami bentonito granulėmis.  Jas tereikia užbarstyti ant apklotų. Minėti rulonai prisitaiko prie pačių sudėtingiausių geometrinių formų. Jums nereikės nei gruntuoti, nei nieko suvirinti. Bentonito molio pagrindas gali būti paklojamas tiesiai ant tinkamai paruošto dirvožemio. Visi montavimo darbai galimi esant ir gana žemai temperatūrai, ir drėgnam paviršiui.

Turėtumėte žinoti, jog šiuolaikinėse statybos medžiagų prekybos vietose visuomet dirba reikiamą patirtį ir žinias turintys specialistai. Jie įvertins Jūsų statinių individualias savybes ir padės išsirinkti tinkamiausias hidroizoliacines medžiagas. Norite bentonito paklotą įsigyti internetu? Tai puikus laiko taupymas ir minimali rizika įsigyti nekokybišką produktą. Pirkimas internetinėje parduotuvėje yra patogus tuo, jog bet kuriuo metu galite stebėti visas gaminių kainas ir jiems taikomas nuolaidas. Tokiu būdu įsigyti kokybišką, bet nebrangią hidroizoliacinę medžiagą bus visai nesunku. Be to, besirinkdami tinkamą prekę, visuomet galėsite užduoti klausimus raštu ar telefonu puslapio administratoriui.