Biuro kėdės patogiam ir produktyviam darbui

kedes biurui

Siekiant, kad verslas būtų pelningas, reikia ne tik mokėti parduoti savo produktą ar paslaugą, bet ir užtikrinti, kad Jums dirbtų patyrę savo srities žinovai, lojalūs darbuotojai. Vienas iš būdų skatinti lojalumą – konkurencingas atlyginimas, tačiau tai toli gražu ne vienintelė priemonė. Taip pat vertėtų pasirūpinti ir darbuotojo aplinka, patogumu jam, įskaitant tiek komfortišką darbo vietą, tiek ir modernius darbo įrankius.

Darbo kėdės – vienas iš dalykų, kuris yra labai svarbus. Nepatogi darbo kėdė ima erzinta, norisi nuo jos dažniau pakilti, todėl nukenčia produktyvumas, dažniau daromos kavos pertraukėlės, keičiama sėdėjimo padėtis. Taigi, darbdavys turėtų investuoti į kokybiškos, patogios darbo kėdės savo darbuotojui nupirkimą. Žinoma, tai aktualiausia tuomet, kai kalbama apie sėdimą darbą.

Jei darbo kėdės geros, stalai patogūs, o kompiuteriai pakankamai galingi ir nauji – reikia susimąstyti ir apie darbo našumą bei patogumą didinančias vidines verslo sistemas. Verslo valdymo sistemos padeda optimizuoti darbą, netgi gali padėti sumažinti pagalbinio personalo ar perkamų išorinių paslaugų kiekį, tad ir kitiems darbuotojams supaprastėja komunikavimas tarpusavyje, tenka mažesnė administracinė našta, galima lengviau koncentruotis į pagrindines veiklas.

Verslo valdymo sistemos labai praverčia jei savo darbuotojams leidžiate dirbti nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, iš namų, ar Jūsų įmonėje yra keli filialai, prekybos vietos, nes taip supaprastėja likučių sužiūrėjimas, matomas produktyvumas skirtingose vietose, vyraujančios problemos ir kitos detalės, kurias reikia spręsti kaip įmanoma greičiau.

Tiek darbo kėdės ar kiti baldai, tiek kompiuterinės sistemos verslo valdymui ir kontrolei turi būti parinktos taip, kad atitiktų Jūsų įmonės ir jos darbuotojų poreikius bei teiktų realią naudą. Pamatuoti tą naudą nėra labai lengva, ypač jei ji išaiškėja po ilgo laiko, tačiau jei matote bent kokį teigiamą pakitimą, kad ir koks smulkus jis būtų, eikite ta kryptimi toliau, tobulėkite, būkite moderni, savo darbuotojus gerbianti įmonė, kuri ne tik siektų pelnų, bet ir užtikrintų geras darbo sąlygas, o tai kartu gali kilstelėti ir Jūsų pelną – du zuikiai vienu šūviu.