Dantų protezavimas – viskas, ką būtina žinoti

Dantu protezai

Dantu protezai

Pirmasis įspūdis, kurį mums palieka pašnekovas, be kita ko, nemažai priklauso ir nuo šypsenos. Pagal ją, kaip pagal rūbą, pasitinkame, o dažnai ir išlydėdami atkreipiame dėmesį, jei žmogus gražiai nusišypso. Su kerinčios šypsenos savininku malonu turėti reikalų ir mes dažnai norime susitikti dar kartą, o tai itin svarbu paslaugų sferoje dirbantiems asmenims. Taigi būtinybė sudaryti nepriekaištingą pirmąjį įspūdį aplinkiniams ir suformuoti teigiamą išorinį vaizdą daugeliu atvejų sąlygoja žmonių siekimą turėti sveikus ir gražius dantis. Kartais tam turi būti pasitelkiamas net dantų protezavimas.

Pasidomėkime šia paslauga daugiau. Protezavimu stomatologai vadina dantų funkcijos ir estetikos atstatymą, taip pat netektų dantų atstatymą. Stomatologai šią sritį dalina į tradicinį protezavimą ir protezavimą ant įsriegtų į dantenas implantų, dažnai ši sfera netgi laikoma atskira dalimi ir vadinama implantologija. Stomatologija aktyviai gamina ir diegia naujausias technologijas, kurios leidžia prarastus dantis atstatyti dirbtinėmis konstrukcijomis. Todėl kreipkitės pagalbos, jeigu Jums aktualus dantų protezavimas – bet kuris odontologas Vilniuje mielai Jums padės. Profesionalus odontologas Vilniuje ne tik pasiūlys savo paslaugas protezuojant dantis, bet ir visapusiškai informuos Jus apie būsimąją operaciją pirmosios konsultacijos metu.

Kada būtinas dantų protezavimas?

Dantų protezavimas reikalingas, esant žemiau vardijamoms sąlygoms:

  • Esant ryškiems išorinės dantų pusės defektams;
  • Vieno ar kelių dantų netekimas;
  • Beveik visiškas išorinės dantų pusės sunykimas;
  • Daugialypiai dantų defektai.

Kokie protezai laikomi kokybiškais, o kokie turėtų kelti nerimą?

Kiekvienas pacientas domisi, ar ilgalaikis bus protezas, kurį jam pagamins specialistas. Deja, neįmanoma tiksliai ir vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą. Tačiau galime aptarti, kas yra kokybiškas protezas, o, kaip žinia, kokybė ir ilgaamžiškumas žengia koja kojon.

  • Kokybiški protezai – tai tokie protezai, kurie pasižymi gera kokybe, yra gaminami iš patikimų medžiagų. Kokybiški protezai dar ir tada tokiais laikomi, kai jų nereikia koreguoti;
  • Pataisyti protezai – tokie protezai, kurie buvo koreguoti tačiau nebuvo nuimti;
  • Nekokybiški protezai – lūžtantys ar jau sulūžę, atskilę, ir tokie, kurių neįmanoma pakoreguoti nuėmus.

Kokias medžiagas naudoja specialistai?

Dantų protezavimas Vilniuje – šiuolaikiškas ir kokybiškas, naudojamos šiai operacijai medžiagos – taip pat. Odontologas Vilniuje parinks Jūsų atvejui tinkamiausias medžiagas, atsižvelgiant į tai, koks dantų protezavimo būdas bus pasirinktas. Kad būtų sukurti dantų atspaudai, pasitelkiamos įvairios medžiagos: gipsas, vaškas ir kita. Kaip pagrindinė dirbtinių elementų sudedamoji dalis, naudojami įvairiausi įprastų ir brangiųjų metalų lydiniai, plastmasė, o taip pat keramika, porcelianas.

Pagaminti dantų karūnėlę arba implantą – sudėtingas procesas. Odontologas Vilniuje, prieš kurdamas vieną ar kitą, įvertins Jūsų žandikaulio būklę, pamatuos protezą, kad žinotumėte, ar jis Jums tinka ir yra patogus.

Dantų protezavimas Vilniuje – pažangi stomatologijos sritis

Dantų protezavimas Vilniuje šiomis dienomis – itin pažengusi ortopedinės stomatologijos šaka. Ir nors dantų ortopedai užsiima ne tik protezavimu, būtent ši sritis labiausiai paklausi ir toliau aktyviai vystosi. Dantų protezavimas Vilniuje atliekamas naudojant šiuolaikines medžiagas, technologijas ir mokslo pasiekimus.

Kokie specialistai Vilniuje protezuoja dantis?

Dantų protezavimą Vilniaus odontologijos klinikose atlieka tik patyrę specialistai, ne vienerius metus dirbantys dantų ortopedijos srityje. Kiekvienas savo darbą sąžiningai atliekantis odontologas Vilniuje nuolat tobulina žinias kursuose ir konferencijose, nes yra savo srities profesionalas ir jam svarbu išlaikyti gerą vardą ir patenkinti pacientų lūkesčius.

Dantų protezavimas Vilniuje odontologijos klinikų darbuotojams – kasdienybė. Patikėję jiems šią operaciją galite būti užtikrinti, kad rezultatas Jus maloniai nustebins, nes darbas bus atliktas greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą.