5 originalios dovanos naujakuriams

Įsigijus naują būstą, ateinantiems artimiesiems ar draugams norisi atnešti kokią nors dovanėlę. Tačiau dažnai susiduriama su tokia bėda, kad nekyla originalių minčių, ką būtų galima padovanoti. Šiame straipsnyje pateiksime Jums dovanų idėjų, kurios suteiks įkurtuvėms prasmės.

Prieš pirkdami

Pagalvokite apie daikto, kurį ruošiatės dovanoti, naudą. Šeimininkai turėtų jį naudoti, o ne laikyti ant aukščiausios lentynos
Pabandykite prisiminti šeimininkų norus: gal jie kažkada užsiminė, ko nori, ką svajoja įsigyti? Įgyvendinkite jų svajonę
Dovana turi tikti prie šeimininkų būsto interjero
Rinkdami dovaną, pagalvokite apie naujakurių amžių, socialinę padėtį bei jų bendro gyvenimo stažą.

Tradicinės dovanos įkurtuvėms

Dažniausiai interjero detalė. Tai gali būti įvairūs aksesuarai: vazos, skulptūrėlės, rėmeliai nuotraukai, paveikslai, rekomenduojame apsilankyti paveikslai ant drobės internetu. Juose gausu idėjų, jeigu norite dovanoti paveikslus. Taip pat jei naujakuriai mėgsta gėles, padovanokite vazonėlį su gėle, tik atsižvelkite į būsto dydį. Gera dovana – toršeras ar stalinė lempa, miegamajam – naktinė lempą. Taip pat puiki dovana yra staliniai ar sieniniai laikrodžiai.
Jei naujakuriai neturi, o Jūs galite tai padaryti, padovanokite buitinės technikos, kurioms jiems reikia. Tai gali būti elektrinis virdulys, mikrobangų krosnelė ar sulčiaspaudė. O gal net indų plovimo mašina. Pasirinkimas gana platus.
Galima padovanoti prasmę turinčią dovaną, pavyzdžiui: akvariumą su vandeniu – kad namuose tvyrotų ramybė, harmonija ir taika. Arba kvapnių žvakių, simbolizuojančių namų šilumą ir jaukumą.
Jei gerai nepažįstate naujakurių ar nežinote jų skonio, padovanokite dovanų kuponą – tegu jie patys išsirenka, ko jiems labiausiai reikia.

Ir jokiu būdu nedovanokite pinigų! Tačiau jei jau tvirtai nusprendėte, kad dovanosite pinigus, padarykite tai kaip nors originaliai.

Originalios dovanų idėjos

Trijų dalių vyno aksesuarų rinkinys– į įkurtuves nešatės vyno, o kodėl kartu nepridėjus šio, vyno aksesuarų rinkinio. Leiskite kiekvienam vyno mėgėjui, pasijusti tikru someljė. Juk svarbu ne tik vyno skonis, bet ir jo pateikimas!
Taupyklė „Fondas kelionėms“ – ši dovanų idėja tinka tokiems naujakuriams, kuriems vis sunku kažkur išvykti arba susitaupyti pinigų kelionei. Ši taupyklė bus realus stimulas, norint keliauti.
Muzikinių disko formos padėkliukai – daili dovana muzikos mylėtojams. Šie padėklai skirti apsaugoti stalą ar kitą dangą nuo ištepliojimo, skysčių išsiliejimo, ant jų galima dėti įvairius puodelius, stiklines ar kitą talpą.
Medinių žodžių rinkinys – jeigu įkurtuvininkai Jums yra artimi žmonės, galite sugalvoti kokią Jums bendrai žinoma frazę ir ją pateikti ant medinės fanieros.
Gėlės – galbūt daugeliui atrodys, kad tai yra nuvalkiotą idėja, tačiau kiekvienus namus pagyvina gėlės. Nebūtinai jos turi būti gyvos, gali ir dirbtinės!

Pabaigai,

Šiame straipsnyje aptarėme, kokias dovanas nešti naujakuriams. Na, o svarbiausia ne dovanos, o artimųjų apsilankymas naujuose namuose!