Plaukų šalinimas lazeriu: pliusai ir minusai

plaukų šalinimas lazeriu vilniuje
plaukų šalinimas lazeriu vilniuje

Plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje – vienas iš populiariausių nereikalingų kūno plaukelių šalinimo būdų. 

Nors metodų tokiai procedūrai atlikti yra tikrai daug, po daugumos iš jų plaukeliai nėra pašalinami pilnai, o jeigu ir pasišalina pakankamai, labai greitai vėl atauga ar turi dar kitų minusų.

Pavyzdžiui, depiliaciniai kremai nors iš efektyviai pašalina plaukus kelioms dienoms, dažnai jie turi skleidžia labai nemalonų kvapą. Depiliacija vašku ar cukrumi, pavyzdžiui, nors ir pašalina plaukus geriau yra labai skausminga procedūra, todėl jos taip pat dažnai vengiama.

Tiek grožio ekspertai, tiek ir klientai supranta, jog geresnio ir efektyvesnio sprendimo ilgalaikiam plaukų šalinimui nei lazerinė epiliacija nėra. Ši technologija pasižymi dideliu preciziškumu ir gebėjimu tiesiogiai paveikti plauko folikulą, taip neleidžiant jam ataugti ilga laiką.

O po kelių procedūrų, plaukelių yra atsikratoma visam laikui.

Tam, kad plačiau susipažintumėte su šia procedūra, straipsnyje aptarsime jos privalumus ir trūkumus.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

  • Permanentinis plaukų šalinimas – vos po poros lazerinių procedūrų atliktų kelių savaičių laikotarpiu nenorimi plaukeliai bus pašalinti iš kūno vietos visiems laikams, taigi visiškai dingsta poreikis reguliariai skustis.
  • Universalumas – tokią procedūrą galima atlikti praktiškai bet kuriai kūno vietai ir kartu apimti didelį odos plotą. Ar tai būtų kojos, pažastys, nugara, bikini sritis, veidas ar krūtinė, tokia procedūra tinka visoms kūno sritims.
  • Praktiškai beskausmė procedūra – pagal skausmo lygį, plaukų šalinimas lazeriu yra viena iš mažiausiai skausmą keliančių plaukų šalinimo procedūrų. Žinoma, tai nėra skutimas kur nieko nejaučiame apskritai, tačiau ir ne vaškas ar cukrus kur skausmas – labai didžiulis. Prieš atliekant lazerinę procedūrą, veikiama sritis dar yra atšaldoma.

Plaukų šalinimo lazeriu trūkumai

Efektyviems rezultatams reikia kelių procedūrų – nors procedūra atlikta nedidelei kūno sričiai trunka vos kelias minutes, pabrėžtina, jog reikia bent kelių procedūrų sesijos norint pasiekti efektyvius rezultatus. Paprastai šalinimas yra kartojamas po 6 savaičių.

Tai brangi procedūra – palyginus su skutimu peiliukais, ar vaškavimo alternatyvomis, depiliacijos lazeriu procedūra yra kur kas brangesnė procedūra. Profesionalūs salonai už vieną procedūrą gali paprašyti 100 eurų ir daugiau. Tačiau, tai tikrai vertinga investicija turint omenyje vėlesnius rezultatus.

Jei darbą atlieka nepatyręs specialistas, galimos žaizdos – gebėjimas efektyviai pašalinti plaukelius lazeriu reikalauja profesionalumo ir ilgametės patirties dirbant su lazeriu. Deja, tačiau ne visi grožio specialistai gali tai pasiūlyti. Todėl prieš rinkdamiesi saloną kuris atliks jūsų grožio procedūras, įsitikinkite, jog jie turi ne tik reikiamą techniką, tačiau ir aukštos kvalifikacijos kolektyvą.

Pabaigai

Straipsnyje susipažinome su plaukelių šalinimu lazeriu, šios procedūros pliusais ir minusais. Iš tiesų galima teigti, jog tai yra kol kas efektyviausias būdas šalinti plaukelius iš tam tikros kūno vietos ir tai padaryti ilgam laikui. 

Tačiau norint, jog būtų pasiekti maksimalūs rezultatai, būtina kreiptis į patyrusius ir savo darbą gerai išmanančius specialistus.