Dekupažas – veikla, kurią lengva įteisinti

dekupazasLietuvoje taip pat galima užsidirbti gana nemažai, tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas turi eiti tradiciniu keliu ir ieškoti paprasto samdomo darbo. Puikiausias pavyzdys yra moterys, kurios užsiima papuošalų bei aksesuarų gamyba ar dekupažu. Šios veiklos reikalauja ir laiko, ir pastangų bei nedidelių investicijų. Pastebima, kad socialiniuose tinklapiuose galima aptikti daugybę skelbimų, kuriuose yra prekiaujama rankų darbo papuošalais bei kitai aksesuarais, o kainos tokių dirbinių tikrai yra gana nemažos. Vienos moterys iš to užsidirba papildomai, o kai kurioms tai pragyvenimo šaltinis.

Dekupažas yra viena iš tų veiklų, kuriomis galima užsiimti ir siekiant pelno. Taip, tai gali būti ne tik eilinis pomėgis – tai gali būti net ir darbas, tik čia skirtumas tas, kad tas darbas yra savarankiškas. Juk visi svajoja apie tokį darbą, kuris teiktų dar ir džiaugsmą. Būtina pabrėžti, kad dekupažu užsiimti gali kiekvienas ir tam jokiu būdu nerieikia steigti įmonės. Tam, kad neapsunkintumėte galvos, jums reikia įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą. Čia pabrėžti reikėtų tai, kad veikla turi būti registruota ne gamybai, o būtent prekybai. Paprasčiausiai, jums reikės įteisinti patį pardavimą.

Dekupažas gali būti vykdomas gana paprastai – veikla įregistruojama ir internetu. Tad, jums reikėtų tik paieškoti idėjų, įsigyti medžiagų bei kibti į darbą. Tiesa, privalu žinoti, kad vykdant tokią veiklą teisėtai, jūs galite visas gamybos bei prekybos sąnaudas nurašyti į išlaidas. Jeigu jūs patiriate gana daug išlaidų, o jūsų darbo vertė sudaro nedidelį procentą antkainio, tai šiuo atveju jums reikėtų rinktis tą išlaidų variantą, kuriame viską kauptumėte. Jeigu jūsų išlaidos yra labai mažos, tai jūs galite rinktis tokį variantą, kuris jums leistų nerinkti išlaidas įrodančių dokumentų. Tada jums reikėtų tik nurašyti 30 procentų gautų pajamų ir viskas.

Mokesčių mokėjimo tvarka taip pat yra gana paprasta. Dekupažu ar papuošalų gamyba užsiimantys žmonės mokesčius gali mokėti kartą per metus. Žinoma, galite rinktis mokėti ir kas mėnesį – šitaip SODRAI rodytumėte nuolatines pajamas, kas jums vėliau leistų gauti ir kažkokias prekes ar paslaugas lizingo būdu.