Dovanų idėjos jam ir jai

Bullstyle

Ko gero, ne kartą svarstėte, ką gi geriausio padovanoti savo išrinktajai ar išrinktajam. Juk norsi, kad ta dovana būtų graži, kokybiška, originali ir pati geriausia.

Laimei, turime tiek daug galimybių. Internetas jums atvers didžiules platybes, nuo kurių net galva gali apsisukti: tai įvairios internetinės parduotuvės siūlančios savo prekes (https://bullstyle.lt/collections/apyrankes-poroms/), privatūs užsakovai, gaminantys įvairius gaminius ar toli, už atlanto esantys tinklai, kurie visuomet turi pasiūlyti kažką originalaus. Tačiau dažniausiai iš tokių internetinių puslapių, kurie siūlo prekes užsisakyti, pvz., iš kinijos, kad ir kokie originalūs daikčiukai gali būti, deja, dažnai mus nuvilia pats laukimas, nes siuntimas gali užtrukti iki kelių mėnesių.

Bet jei jūsų netenkita ilgas laukimas, o ieškote dovanos čia ir dabar, visuomet galite susisiekti su įvairiais amatininkais ar privačiais pardavėjais, su kuriais galėsite tartis dėl konkrečių užsakymų ir konkrečių prekės ar gaminio pagaminimo laiko. Taip ir dėl jums patiems patogaus siuntimo.

Žinoma, nieko nėra nėra mieliau, kai mylimajai ar mylimajam dovana yra pagaminama jūsų pačių. Tai gali būti įvairūs dalykėliai – nuo paprastų apyrankių iki paveikslų ar kepinių. Taip, ypač jei esate moteris, vyrą galite nustebinti naminiais kepiniais, jam tai turėtų patikti, o jei dar ir retai gaminate namuose – tai jam bus didžiulė staigmena ir įvertinimas.

Tačiau nebūtina terliotis virtuvėje namuose, galima nusivesti savo isrinktaji ar išsrinktaja į pasimtymą, pvz., jam ar jai nebūdingoje vietoje pavakarieniauti. O galbūt esate netradiciškų idėjų mėgėjai ir mėgstate stebinti, tad išsiveskite savo antrąją pusę tiesiog papusryčiauti ar papietauti. Juk taip smagu yra praleisti laiką kartu, kad ir ką beveiktumėte – svarbiausia, laikas praleistas kartu.

Bet jei mėgstate aktyvesnes pramogas, galite rinktis slidinėjimą, laipiojimą uolomis ar, kad ir, pasivažinėjimą kartingais. Tokios aktyvios veiklos leidžia labiau pažinti vienas kitą, o taip pat ir suartina poras. Juk kiekvienas išbandymas leidžia geriau pažinti vienam kitą, o taip pat ir gerai praleisti laiką kartu veikiant kažką įdomaus ir neįprasto.