Klinkerinės plytelės ir trinkelės internetu

klinkerines plytelesFasado apdaila nėra pigi, tuo labiau – jai atlikti būtini ir specifiniai įgūdžiai. Jeigu galvojate kokiu būdu apipavidalinti namo išorę, tuomet siūloma atidžiau pasidomėti klinkerinėmis plytelėmis. Internete klinkerinės trinkelės dabar siūlomos itin dideliu asortimentu bei žemomis kainomis, tad, jeigu norite sutaupyti, tuomet tikrai vertėtų pamiršti įprastas statybinių medžiagų parduotuves. Internete yra žymiai didesnis pasirinkimas, o geriausia tai, kad pristatymo mokesčiai nėra tokie dideli. Kartais už pristatymą net nereikia mokėti, jeigu užsakymas atitinka pardavėjo iškeltus reikalavimus. Klinkerinės plytelės fasadui tikrai būtų puikus pasirinkimas, jeigu kalbėtume apie estetiką, tačiau nepamirškite – daugelis įmonių siūlo ir trinkeles, kuriomis galėtumėte iškloti savo kiemą.

Galvojantiems kokiu būdu būtų galima išvengti didelių išlaidų, tiesiog reikėtų pasidomėti kada taikomos didesnės nuolaidos. Pagrindinis būdas gauti specialias nuolaidas – pateikti gana aukštos vertės užsakymą. Pavyzdžiui, klinkerio fasado plytelės gali būti užsakomos kartu su trinkelėmis, o tokiu atveju užsakymo vertė bus gana nemaža. Žinoma, viską reikėtų pirkti iš vieno pardavėjo ir vienu metu. Geriausia tai, kad dauguma įmonių ne tik nuleidžia kainas esant didesniems užsakymams, bet taip pat pasiūlo ir nemokamą pristatymą. Be abejo, tokios akcijos ir nuolaidos taikomos ne visur, tad čia jau teks patiems plačiau pasidomėti.

Užsakymas internetu atliekamas gana paprastai. Jums reikia paieškoti įmonių, kurios siūlo klinkerio produkciją. Tai reiškia, kad ieškant pardavėjo, būtina pasižiūrėti ar jis galės pasiūlyti viską – tiek trinkeles, tiek ir plyteles. Jeigu radote tokią įmonę, toliau reikėtų pasidomėti atsiliepimais. Jeigu įmonė yra gana prastos reputacijos, tuomet jokiu būdu neverta rizikuoti. Yra daug pardavėjų, kurių siūloma produkcija niekas nesiskundžia.

Galiausiai, teikiant užsakymą, jums teks nurodyti kiekį. Pirmiausia tinkamai apskaičiuokite namo fasado plotą, kuris bus dengiamas klinkerio plytelėmis. Jeigu klosite kiemą, tuomet teks apskaičiuoti ir kiemo plotą. Galiausiai reikės nurodyti perkamą kiekį kvadratiniais metrais. Viską sudėsite į virtualų krepšelį ir viskas. Nurodysite adresą ir atliksite apmokėjimą.

Pabrėžtina, kad apmokėjimo ir pristatymo sąlygos kiekvienoje vietoje gali būti skirtingos, tad prieš atliekant apmokėjimą, būtinai jomis pasidomėkite.