Efektyvios priemonės nuo gerklės skausmo, kurių Jūs nežinojote!

Atšalus orams daugelis žmonių pradeda skųstis labai nemaloniu gerklės skausmu, kuris trukdo atlikti įprastus dienos darbus. Gaila, kad dalis žmonių susitaiko su esama situacija ir tiki, kad gerklės uždegimas išnyks pats. Deja, tik vaistai ir profilaktika gali užtikrinti, kad skausmas ne tik dings labai greitai, tačiau taip pat ir nebepasikartos. Tantum Verde – efektyviai su gerklės uždegimu kovojantis vaistas, kuris po paros naudojimo padės Jums vėl jaustis maloniai ir sveikai. Nes kai yra galimybės – kodėl gi ne?

Kaip panaikinti nekviestas bakterijas? Naudoti Tantum Verde purškalą. Kad liga greičiau jus paliktų – taip pat rekomenduojame stiprinti organizmą žemiau pateiktomis žolelėmis.

KMYNAI

Kmynus sumaišius su vandeniu taip pat galima į gėrimą įpilti šiek tiek konjako. Jis pasidarys kur kas stipresnis ir tuo pačiu virusai greičiau žus. Dažniausiai išgėrus šį efektyvų gėrimą jau po kelių valandų galėsite pamiršti apie skausmą.

CITRINOS SULTYS

Visi žino, kad ten yra nemažai vitamino C, kuris reikalingas imuninei sistemai gerinti, tačiau gaila, kad retas vartoja. Jeigu skauda gerklę – išgerkite bent porą citrinų sulčių stiklinių. Jeigu jos grynos – maišykite su vandeniu.

MEDUS

Medus – seniai žinoma priemonė, kuri gali padėti pašalinti nemalonų gerklės skausmą. Puikiausia, jog jis ne tik padės panaikinti skausmą, tačiau taip pat ir užkirs kelią tolimesniems peršalimo simptomams vystytis.

CIBERŽOLĖ

Ciberžolė labai greitai ir efektyviai kovoja su bet kokio pobūdžio bakterijomis, kurios gali būti kenksmingos Jūsų organizmui. Ją rekomenduojama sumaišyti su kokosu aliejumi bei vandeniu ir gerti. Labai greitai pajusite efektą, kuris padės vėl džiaugtis gyvenimu.

IMBIERAS

Seniai žinoma, kad imbieras – puiki priemonė kovai su uždegimu. Ne tik gerklės, tačiau ir susirgus gripu. Taip pat rekomenduojama gerti ir profilaktiškai.

SVOGŪNŲ SULTYS

Svogūnų sultis nėra labai malonaus skonio, tad jas gerti – nemalonu. Jeigu nenorite – rekomenduojame su jomis bent jau praskalauti gerklę. Tokiu atveju visos bakterijos bus panaikintos ir jūs vėl būsite laimingas ir sveikas žmogus.

Jeigu gerklės skausmas nepraeina per keletą dienų, būtina profesionali gydytojo konsultacija.