Trumpai apie serialą „Palaužti sparnai“

serialas palaužti sparnai
serialas palaužti sparnai

Tie kurie mėgsta lengvus draminius serialus apie meilę ir žmogiškumą, puikiai žino, jog Turkija yra viena iš daugiausiai kokybiškų, tokio tipo serialų pagaminanti šalis. 

Tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje turkiškas turinys yra vertinamas dėl siužeto kokybės, gerai vaidinančių aktorių ir sugebėjimo prikaustyti žiūrovus nuo pirmos iki paskutinės serijos.

Šiame straipsnyje aptarsime viena sėkmingiausių pastarųjų metų pavyzdžių – serialą „Palaužti sparnai“. 

Žemiau pateikiame keletą svarių priežasčių, dėl ko pažiūrėti šį kūrinį yra tikrai verta kiekvienam mėgstančiam tokius serialus.

Itin įdomus ir netikėtas siužetas

Serialas „Palaužti sparnai“ – tai nuostabus pasakojimas apie Nefisę – jauną, gražią ir doros širdies moterį visomis išgaliomis besistengiančią išlaikyti savo skurstančią keturių vaikų šeimą. Gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis kuomet numiršta jos vaikų tėvas ir vyras, taigi ji išlaikyti savo šeimą yra priversta viena pati.

Rūpintis šeima labiausiai Nefisei padeda vyriausioji iš jos keturių dukterų – Zeinepa. Kuomet vieną dieną nėra su kuo palikti savo jauniausios duktės – Nefisė pasiima ją su savimi į darbą restorane.

Toks poelgis itin nepatinka jos bosui ir restorano savininkui kuris netrukus moterį išleidžią iš darbo, net nesumokėjęs jai priklausiusio paskutinio atlyginimo.

Norėdama atkeršyti savo viršininkui, moteris nusprendžia savo atlygį iš restorano pasiimti maisto produktų šeimai forma. 

Bėgdama iš savo buvusios darbovietės, ji gatvėje sutinka sunkiai sužeistą vyrą ir padėti iškviesti jai pagalbą. Pasirodo, jog jis šis vyras – itin turtingas ir gerbiamas verslininkas Muzaferas. 

Šis susitikimas, kaip parodys įvykiai ateityje, pakeis keturių vaikų motinos gyvenimą iš esmės. Atkreipęs dėmesį į moters dorumą, gerą širdį ir grožį, Muzaferas netrunka jos įsimylėti. Tiesa, moters sunkumai ir turima šeima jam dar nėra nežinomi dalykai.

Ar gali jos vargai sutrukdyti naujai užsimezgusiems santykiems?

Įvykius dar labiau sujaukia ir vyriausios Nefisės dukros, Zeinepos draugystė su jaunu ir turtingu verslininku Onuru, kuris pasiruošęs padaryti viską dėl savo mylimosios.

Visi šie įvykiai priveda prie to, kad pagrindiniai veikėjai turės išgyventi ir patirti. Taigi, serialas yra skirtas tiems kurie mėgsta istorijas apie meilę ir tikrą žmogiškumą.

Kodėl serialas buvo toks sėkmingas?

Serialas Turkijoje buvo rodytas vos du sezonus, nuo 2017 iki 2018 metų, tačiau per visą ėjimo laikotarpį sugebėjo išlaikyti aušktus reitingus ne tik savoje šalyje, tačiau ir kitose valstybėse.

Neabejingi šiam kūriniui buvo ir mūsiškiai, per visą serialo rodymo laikotarpį itin vertinę visų pagrindinių serialo veikėjų patirtus išgyvenimus.

Per du serialo sezonus iš viso buvo parodyti 46 serialo serijos ir anot daugumos fanų, sugebėjo išlaikyti įdomiausias intrigas iki pat pabaigos.

Žinoma, nors serialas ir pasižymėjo puikiu siužetu bei netikėta pabaiga, dalis gerbėjų vis dėl to liko kiek nusivylę tokia pabaiga kuri buvo. Jų manymu, tikrai trūko bent jau vieno sezono kuris pilnai išvystytu visas siužetines linijas ir galutinai išnarpliotų kiekvieno veikėjo gyvenimą.

Deja, tačiau serialą kūrusi turkų ATV televiziją jokių planų serialo pratęsimui ar atnaujinimui po originalų 46 epizodų neturi.

Iš vienos pusės galima pilnai suprasti gerbėjų nusivylimą dėl mažo serijų skaičiaus įprastinio romantinio serialo standartais, tačiau kartu džiugu ir tai, jog televizija nepaaukojo kokybiškumo dėl galimybės gauti daugiau reitingų ir pelno.

Dar vienas puikus serialas – likimo karuselė internetu

Pabaigai

Serialas „Palaužti sparnai“ skirtas žmonėms kurie mėgsta lengvus draminius serialius apie paprastus žmogiškus išgyvenimus ir meilę. Jei ieškote ką žiūrėti, tapkite tūkstančius pakerėjusio serialo gerbėju ir jūs!