Etikečių spausdintuvai gali tapti nepamainomi pagalbininkai

Šiuolaikiniai išradimai vis dažniau palengvina žmonėms darbą. Vieni iš jų – etikečių spausdintuvai, kurie suteikia pagalbą kuriant etiketes įvairiems pramonės, komercijos ar maisto produktams. Šie spausdintuvai yra įvairių rūšių – pramoniniai, nešiojami, standartiniai, spalvoti ir nespalvoti, tekstiliniai ir korteliniai. Šiame straipsnyje pateiksime esminius skirtumus tarp etikečių spausdintuvų, patarsime kaip išsirinkti šį spausdintuvą bei papasakosime kodėl vartotojui svarbus įvairių produktų ženklinimas etiketėmis.

Esminiai etikečių spausdintuvų skirtumai

Kalbant apie standartinius ir pramoninius etikečių spausdintuvus, privaloma žinoti, kad  pastarieji yra greitesni, spausdina kokybiškiau (etiketės tampa aiškesnės, švaresnės, ryškesnės), turi daugiau atminties – labiau pritraukia tam tikro produkto vartotojų dėmesį. Pramoniniai etikečių spausdintuvai skirti masiniams etikečių kiekiams, tačiau kokybė dėl kiekybės nė kiek nesuprastėja. Spalvoti etikečių spausdintuvai yra skirti  įvairiems įmonių logotipams. Tekstiliniai – puikiausiai tinka ant medžiagos, tuomet jie jai suteikia prabangos. Korteliniai spausdintuvai spausdina popierines arba kartonines etiketes.

Kaip tinkamai išsirinkti šį prietaisą?

  • Turite tvirtai apgalvoti etikečių kiekį, kurį Jums dažniausiai reikia atspausdinti – labiausiai vertėtų atsižvelgti į Jūsų veiklos sritį;
  • Rinkitės tik tokį spausdintuvą, kurio funkcijomis tikrai naudositės: paprastai įvairūs funkcionalūs etikečių spausdintuvai kainuoja brangiau nei paprasti, todėl pagalvokite, ar visos funkcijos tikrai bus naudojamos;
  • Kai produktų ženklinimas yra atliekamas pakankamai retai, ir spausdinamų etikečių kiekiai yra gana maži, tokiu atveju pagalvokite, ar tikrai verta investuoti į etikečių spausdintuvo įsigijimą. Tuomet verta, kada spausdinamų etikečių kiekiai yra visai nedideli, paprasčiausiai užsisakyti tam tikrą etikečių kiekį iš tam tikrų bendrovių, siūlančių etiketes;
  • Jei norite, kad šio spausdintuvo kaina būtų minimali, visada informacijos apie kainas galite rasti internetinėse svetainėse, o tuomet, jei tokios informacijos trūktų, galite paprasčiausiai susisiekti su šių spausdintuvų pardavėjais, kurie atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Kodėl yra svarbus prekių ženklinimas kiekvienam vartotojui?

Įvairių produktų ženklinimas turi didelę įtaką jų pardavimui. Patrauklios prekių etiketės žymiai padidins vartotojų susidomėjimą Jūsų produktais. Etiketė padeda išskirti tam tikrą prekę iš kitų.

Etiketėje privalo būti svarbiausia informacija apie produktą.Vartotojai turi teisę žinoti kokių ingredientų yra jame. Nesvarbu, ar jis vietinis, ar iš užsienio šalių. Puikios produkto etiketės veiksniai – spalva, dizainas, teksto šriftas bei tinkamumas.

Išskiriamos šios etikečių rūšys: firminių produktų etiketės, ekologiškų produktų etiketės, įvertinimo etiketės bei aprašomosios.

Apibendrinant, galime teigti, jog etikečių spausdintuvai yra įvairiausių rūšių. Prieš įgyjant jį, visuomet apsvarstykite kokios rūšies Jums labiausiai reikia – geriausiai tai nuspręsti padės veiklos sritis. Juk nusipirkus tinkamiausią etikečių spausdintuvą nuo Jūsų pečių nukris bemaž pusė darbo!