Fitneso batutai – treniruokitės dar linksmiau

batutaiKai kalbama apie batutus, pirmas vaizdas galvoje yra didelis batutas ant kurio laimingi šokinėja vaikai. Batutai dažniausiai ir yra naudojami tokiose situacijose, tačiau, jie labai populiarūs ir tarp sportuojančių žmonių.

Fitneso batutai – patogu, praktiška, naudinga

Fitneso batutai yra tokie patys, kaip ir įprasti batutai. Skirtumas yra tas, kad pastarieji yra gerokai didesni. Fitneso batutai dažnai turi rankenas priekyje, kurios leis įsikibti ir atlikti dar įvairesnių pratimų šokinėjant. Žema kaina, praktiškas dydis, didelė nauda – viskas viename.

Nuo šiol į sportą žvelgsite, kaip į pramogą

Šio tipo batutai yra naudojami tam tikroje sporto šakoje – šokinėjimo fitnese (ang. Jumping fitness). Tai itin linksmas ir muzikalus sportas. Užsiėmimą visada veda treneris, o priešais jį sustoja būrys treniruotis norinčių žmonių. Visi užlipa ant fitneso batutų ir, atsižvelgdami į trenerio rodomus šuoliukus, taip pat sportuoja – visa tai vyksta pagal muzikos ritmą.

Gali pasirodyti, kad tai lengvas užsiėmimas, tačiau tai labai veiksmingas ir ištvermės reikalaujantis būdas treniruotis. Šokinėjimo fitnesu galima užsiimti ir kardio treniruotės metu, tačiau, jeigu tai tik apšilimui skirtas kardio – galite labai pavargti.

Šokinėjimo fitneso metu šuoliukai yra vikrūs, judrūs bei atliekami įvairiomis pozicijomis, taigi, į treniruotę įsijungia didžioji dalis visų raumenų.

Moterys, vyrai ir vaikai – tinka visiems

Ne paslaptis, kad retai galima pamatyti vyrų, kurie naudojasi tokiais batutais. Moterys juos pamėgo labiausiai. Tačiau, tai nereiškia, kad vyrai negali ir nesinaudoja jais. Pažiūrėję internete pastebėsite, kad šiais batutais naudojasi net ir kultūristai.

Fitneso batutai suteikia galimybę atlikti ne tik intensyvų apšilimą prieš kitas treniruotes, bet ir įvairius pratimus, kaip pritūpimai su viena ant batuto užkelta koja, stabilumo laikymas, šuoliai sulenkiant kojas ir t.t. Atlikinėdami tokius pratimus jūs efektyviai deginate riebalus bei tvirtinate juosmens ir kojų raumenis.

Tai yra puikus būdas išsiugdyti ištvermę. Kaip jau minėta, iš šono tokie šuoliukai atrodo lengvi. Vis dėlto, jie reikalauja ypatingos ištvermės. Šokinėjant raumenys susitraukinėja greitai ir įvairiai. Nereikės net minutės šuoliukų, kad pasirodytų prakaitas ir pradėtų degti nereikalingi riebalai.

Šio tipo batutai nėra dideli – jų skersmuo gali svyruoti nuo vieno iki dviejų metrų. Todėl ant jų patogu šokinėti ir jūsų vaikams, o dėl kompaktiškumo jie lengvai įtalpinami į jums patogią vietą laikymui.

Taigi, nedvejokite ir pradėkite tobulinti savo kūno linijas įsigiję batutą adresu http://vs-sport.lt/lt/247-batutai jau dabar!