Geriausios dovanos artimiesiems ir draugams

geriausios dovanosArtėjant gimtadieniams ar šventėms pradeda kamuoti tas pats įkyrus klausimas – ką dovanoti, jog patiktų ir nenueitų veltui? Dažnai net pradedame nervintis po truputį artėjant šventinei dienai. Ką daryti?
1. Visų pirma nereikia skubėti kažko pirkti. Dovanų esmė yra ne materiali vertė, o jausmai, kuriuos sudedate dovanodami, tad rankų darbo dovanos yra pačios jausmingiausios ir nuoširdžiausios, kadangi jūs paaukojote tai, kas yra brangiausia – savo laiką. Įvairūs asmeniniai nuotraukų albumai, žvakės, vazos, atvirukai, pintinės ir dar daug įvairių dalykėlių, kuriuos galite nupinti, numegzti, nupiešti, sukonstruoti, suklijuoti.
2. Sukomponuotos dovanos . Kavos puodelis, skani, aromatinga kava, imbieriniai ar šokoladiniai sausainiai, medus – puikus derinys tinkantis kone bet kuriai progai. Vyrams galite supakuoti kojines, dušo želę, prausiklį, barzdos skustuvą. Vaikams saldainius, spalvinimo knygeles, pieštukus ar spalvinimo kreideles su mėgstamiausiai animaciniais herojais.
3.Poilsis ir laisvalaikis. Kuponai yra gan nuvalkiota dovana, tačiau kartais būtent jie priverčia artimuosius “išlįsti” iš namų ir papramogauti. Baseinai, SPA, spektakliai, kinas, vakarienė puikiai tiks vyresnio amžiaus žmonėms bet kuria proga.
4.Gyvenantiems užsienyje taip pat kyla klausimas ką išsiųsti artimiesiems, jog jie manęs nepamirštų. Galime pasakyti – geriausia dovana esate jūs pats. Pigūs skrydžiai į Lietuvą labai dažnai skelbiami įvairiose interneto svetainėse. Artimieji labiausiai vertina buvimą kartu, tad pigūs skrydžiai į Lietuvą dovana ne tik šeimai, bet sau pačiam.
5.Svarbiausia – laikas kartu. Būtent todėl, nesikeiskite dovanomis, o kartu išvykti ir pakeliaukite. Nebūtini tolimi horizontai, užtenka ir paprastos trumpos kelionės po Lietuvą ir jos apylinkes. Tačiau norintiems ištrūkti iš rutinos taip pat nuostabu visai šeimai paatostogauti šiltuose kraštuose ir pasimėgauti vienas kito kompanija.
Kiekvienas tikimės rasti tinkamiausią ir labiausiai tinkančia dovaną svarbiam asmeniui. Dažnas paklaustas “Ko norėtum dovanų?” atsakytų, jog nežino, tačiau klausti ir nereikia, nes dovanų esmė ne noruose, o rūpestyje ir nuoširdume. Kuo originalesnė ir jausmingesnė dovana, tuo labiau suprantama, kad žmogus jums labai rūpi. O to mes visi ir norime – artumo!