Ramus ir atpalaiduojantis poilsis Stokholme

stockholmasDidžiausias Skandinavijos miestas, bei didelis jūrų uostas – Stokholmas. Ant 14 salų išsidėstęs mietas, kurį sujungia net 57 tiltai, šiuo metu skaičiuojantis daugiau nei 750 metų istorijos. Šis mietas tikrai gali pasiūlyti daug ką pamatyti. Nuostabūs romaninio-gotikinio stiliaus pastatai, rūmai ir paminklai. Daugelis sako, kad tai kone gražiausia sostinė išsiskirianti savo kraštovaizdžiu, architektūra ir kanalų apsuptimi. Mieste yra pasaulinio lygio muziejų, kvapą gniaužiančios bažnyčios, karališkieji rūbai ir įžymioji rotušė. Rotušė yra miesto simbolis, ją puošia net trys karūnos iškeltos daugiau nei į 100 metrų aukštį. Pigūs skrydžiai į Stokholmą yra labai populiarūs tarp tų, kurie mėgsta meną, architektūra ir grožį. Atitrūkimas nuo kasdienių rūpesčių ir pabėgimas nuo problemų – Stokholmas tai ramybės oazė kiekvienam. Paslaptinga istorija turistus traukia ne tik kaitinant vasariškai saulei, bet ir sniegui krentant. Šis miestas didingas, paslaptingas ir žavintis.

Žmonės čia labai svetingi, paslaugūs ir geranoriški. Ištikus bėdai visuomet sulauksi pagalbos. Kiekvienas rajonas turi savo kultūrą ir savitą stilių, tad naktį išėjęs į miestą gali žygiuoti ten, kur širdis labiausiai krypsta. Barų, klubų ir kavinių gausa ir įvairovė tikrai nustebins ir kiekvienas suras sau tinkamiausią vietą pramogauti ar skaniai pavalgyti. Žiemą slidinėjimas čia ypač populiarus, tad pigūs skrydžiai į Stokholmą, vos oro temperatūrai nukritus žemiau 0 ribos, būna tiesiog “iššluojami”, tačiau ir be slidinėjimo yra ką čia pamatyti ir nuveikti žiemą ar rudenį. Stokholmo atmosfera raminanti ir atpalaiduojanti, tačiau užmigti čia – nėra kada. Miestas gali pasiūlyti begales veiklų – tik spėk viską išbandyti. Virtuvė čia labai panaši į lietuvių, tačiau žuvies patiekalų čia galima rasti kone visur – troškinta, rūkyta, brandinta, marinuota ar net fermentuotą žuvis, kurią privalu paragauti.
Vandens ir salų Stokholme apstu. Miestas dvelkia ramybe, susikaupimu, kuris susipina su linksmybių aura. Didinga architektūra ir paslaptingumas traukte traukia turistautojus iš viso pasaulio. Pigūs skrydžiai į Stokholmą yra puiki galimybė nuostabiai praleisti savaitgalį, pailsėti ir ištrūkti iš slegiančios rutinos.