Gimtadienio šventė kitaip – keletas originalių idėjų, kad gimtadienio šventė būtų paprasta, bet neprasta

Gimtadienis yra viena smagiausių švenčių žmogaus gyvenime. Kas metai pučiant žvakutes džiaugiamės praėjusiais metais, sutiktais žmonėmis ir nuveiktais darbais. Žinoma, gimtadienis, kaip ir kitos svarbios šventės, reikalauja pasirengimo ir finansinių išteklių. Priklausomai nuo to, kokio dydžio šventė organizuojama, išlaidos gali būti tikrai nemažos. Tačiau, susiorganizuoti originalią ir gražią šventę galima ir už labai nedideles sąnaudas. Štai keletas gimtadienio vakarėlio idėjų, kurios tiks ir patiks daugeliui.

Pižamų vakarėlis

Puikus būdas linksmai ir smagiai praleisti gimtadienį – surengti jaukų pižamų vakarėlį. Nors, pižamos moterims ir merginoms asocijuojasi tik su atvirais ir intymiais pokalbiais, tai nebūtinai turi būti kiekvieno pižamų vakarėlio metu. Gimtadieniui galima sugalvoti ir daugiau pramogų: stalo žaidimai, šarados, filmo ar koncerto peržiūra, senų fotografijų žiūrėjimas. Užtenka paruošti užkandžius, pasirūpinti gėrimais ir išsirinkti gimtadieninę pižamą.

Pabėgimo kambarys

Dar vienas smagus ir turiningas būdas paminėti gimtadienio sukaktį – pasirinkti įdomią pramogą, pavyzdžiui, pabėgimo kambarį. Šiomis dienomis pabėgimo arba galvosūkių kambariai labai populiarūs. Pasirinkus šią pramogą galima įsivelti į patį nuostabiausią nuotykį. Norint sudalyvauti smagiame žaidime užtenka suburti gerų draugų kompaniją, išsirinkti patinkantį pabėgimo kambarį ir nerti į nuotykius. Priklausomai nuo to, ką gimtuvininkas labiausiai mėgsta, galima rinktis tokius pabėgimo kambarius, kurie susiję su mafija, magija, Egiptu, kelionėmis, išprotėjusiais profesoriais ar net serijiniais žudikais.

Išvyka su draugais ar šeima

Gimtadienis viena tų švenčių, kai laiką labiausiai norisi leisti su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis. Todėl šią dieną galima skirti linksmai iškylai su šeima ar trumpai kelionei su gera draugų kompanija. Nebūtina keliauti į kitą šalį, galima pasirinkti jums brangią, artimą vietą: parką, miškelį, pievą, ar močiutės sodą ir ten linksmai paminėti svarbią dieną. Užtenka susiplanuoti laiką, susikviesti draugus ir artimuosius, pasirūpinti užkandžiais ir gera nuotaika.