Įmonę įsigyti dabar galima ir internetu

imoniu pirkimasVis dar svarstote ar imti ir rizikuoti kuriant verslą ar vis dėlto palaukti geresnių laikų? Turėtumėte žinoti, kad verslo įteisinimas nekelia jokios rizikos. Pasak specialistų, reikėtų tik pasidomėti įteisinimo galimybės, nes šiuo metu apsieiti be didelių išlaidų – tikrai įmanoma. Norint pradėti verslą juridinio statuso pagrindu, nebūtina steigti įmonės. Ją paprasčiausiai galima įsigyti ir tiek. Aišku, perkant įmonę, reikia įvertinti visus niuansus ir riziką, nes vis dėlto – rinkoje yra daug sukčių, kurie bandys jums įsiūlyti tokias įmones, kurios sukels nemažai rūpesčių ateityje. Kaip bebūtų, jeigu dėl įmonių registravimo ar įsigijimo kreipsitės į atsakingus ir patikimus specialistus, tuomet visų bėdų tikrai pavyks išvengti.

Būtina pabrėžti, kad įmonių įsigijimo klausimu visada galima kreiptis į tuos užsiimančius specialistus. Lietuvoje yra ne viena įmonė bei privatus asmuo, kurie tiekia įvairias konsultacijas dėl įmonių įsigijimo, registravimo ar kitų panašių klausimų. Geriausia tai, kad jie taip pat siūlo ir atstovavimą tvarkant visus reikalus. Kai kurios įmonės netgi pačios pardavinėja jau registruotas įmones, o tai į naudą išeina būtent veiklos įteisinimu besidomintiems žmonėms. Paprastai kalbant, šiuo metu įsigyti UAB yra žymiai naudingiau nei registruoti ją nuo nulio.

Dažnai sudvejojama dėl įmonės pirkimo dėl to, kad pavadinimas nėra toks, kokio norėtųsi. Tačiau, būtina pabrėžti, kad daug verslų Lietuvoje ir užsienyje veikia nekreipdami dėmesio į įmonių pavadinimus. paprastai kalbant. Įsigijus įmonę, jums nebus būtina savo teikiamų paslaugų ar siūlomų produktų pavadinti tuo pačiu pavadinimu. Tai gali vadinti ir kitais – kokiais tik norite. Taip pat turite teisę įmonės vardu registruoti prekinius ženklus, ką ir daro daugelis verslo atstovų.

Kalbant apie įmonių pirkimą, pabrėžtina, kad šiuo metu viską galima sutvarkyti internetu, net jeigu perkama įmonė registruota kitame Lietuvos gale. Trumpai tariant, šiuo metu galite įsigyti įmonę internetu. Visus dokumentus galėsite pasirašyti naudojantis pašto ar kurjerių paslaugomis.

Tiesa, perkant įmonę, reikia atkreipti dėmesį į jos istoriją. Geriausia būtų rinktis tas įmones, kurios neturi jokios veiklos istorijos bei skolų.

Šaltinis: Parduodameimones.lt