Jei ieškote geriausio – rinkitės Braun barzdaskutes

Braun barzdaskutesDaugeliui vyrui skutimasis yra kasrytinis ritualas – tai tokia pati svarbi procedūra kaip kavos gėrimas ir kelionė į darbą. Nors įvairios skutimosi priemonės su laiku vis tobulėja ir siūloma išmėginti naujų rūšių skustuvus, peiliukai gaminami pagal naujausias technologijas, plečiasi ir kosmetinių priemonių, tokių kaip losjonai ir kremai po skutimosi, asortimentas, tačiau dalis vyrų, išbandę daugybę skirtingų dalykų vis vien negali naudoti įprastų skutimosi įrenginių. Tokiu atveju geriausia išeitis yra elektrinės brazdaskutės. Jei ieškote geriausio pasirinkimo, rekmenduojame net nesvarsčius rinktis Braun barzdaskutes.

Būtent barzdaskutės ir yra Braun skiriamasis ženklas. Vartotojų apklausos teigia, kad paprašius įvardinti geriausią barzdaskučių gamintoją, būtent Braun būna dažniausias atsakymas. Senos gamybos tradicijos, inovacijų taikymas, atsižvelgimas į klientų poreikius ir nuolatinis tobulėjimas užtikrina Braun prekinio ženklo populiarumą visame pasaulyje.

Ne mažiau svarbi ir produkcijos įvairovė – sau tinkamą barzdaskutę gali rasti kiekvienas vyras. Svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos vyksta norimo prietaiso paieškos, yra funkcijos ir kaina.

  • Barzdaskutę rinkitės pagal barzdos plaukelius bei odos būklę. Jei plaukeliai storesni – jiems pašalinti reikės daugiau peiliukų, taip pat skiriasi ir įrenginio galingumas. Jautriai odai rekomenduojamos barzdaskutės su įmontuotu drėkinimu – skutimosi metu oda yra suvilgoma losjonu ir išvengiama alerginių reakcijų bei bėrimų. Taip pat galite rinktis barzdaskutę su vėsinimo funkcija – oda bus švelniai ir maloniai šaldoma, tai taip pat puikiai tinka jautresnės veido odos savininkams.
  • Apgalvokite ir tai, kiek priežiūros barzdaskutei galėsite skirti. Jei esate labai užsiėmę – geriau rinkitės savaime išsivalantį įrenginį, jei laisvą minutėlę rasite – jums puikiai tiks ir specialiu šepetėliu išvaloma arba po vandens srove plaunama barzdaskutė.
  • Kitas svarbus momentas – brazdaskutės įkrovimas. Dauguma jų turi akumuliatorius, kuriuos įkrovus nebereikia jokių papildomų energijos šaltinių. Gera barzdaskutė gali būti įkraunama ir kartą per mėnesį – to visiškai pakaks kasryt nusiskusti barzdą.
  • Žinoma, jog priklausomai nuo funkcijų elektrinių barzdaskučių kainos labai svyruoja. Galite ją įsigyti ir 30, ir už 300 eurų. Apsarstykite, kiek galite išleisti ir ko tikitės iš pirkinio. Optimalų variantą tikrai rasite. Nepamirškite, kad kartais gali prireikti ir papildomų elementų, tokių kaip peiliukai keitimui ar kelioninis dėklas.

Jei dvejojate, kokį modelį išsirinkti – kreipkitės į parduotuvės konsultantą, gavę išsamią informaciją apie dominančią barzdaskutę galėsite drąsiai ją įsigyti.