Ką galima sandėliuoti tentiniuose angaruose?

Tentinis angaras yra toks patogus ir praktiškas statinys kurio privalumus įvertina vis daugiau įvairių sričių įmonių. Juos pagamina, atveža ir sumontuoja per trumpą laiką ir tai reiškia kad jūsų apgyvendinimo ar sandėliavimo problemas galima išspręsti greitai. Kur angarai naudojami ir ką galima juose sudėti?

Ūkiai

Tvirti metaliniai ir tentiniai angarai naudojami įvairiose srityse. Viena iš sričių kurioje jie ypač vertinami tai yra žemės ūkis. Kaip apsaugoti ūkio mašinas, padargus, gyvulius, šieno ritinius ir pašarus nuo aplinkos poveikio. Paprasčiausias ir pigiausia būdas – angaras. Tentinius angarus galima užsisakyti pagal ūkio individualius poreikius, plotis, aukštis ir kiti parametrai derinami iš anksto tam kad ūkininkas gautų geriausią išplanavimą ir patogumus pagal jo ūkio specifiką. Tik pagalvokite kiek laiko užtrunka tradicinio ūkinio pastato statybos iš plytų ir medienos. Angarą galima sumontuoti per savaite, be to, jam nereikalinga priežiūra. Mažiems ūkiams siūlomi 10 metrų pločio, dideliems 30 ir platesni statiniai.

Kariuomenė

Specialios paskirties oro ir žemės transportui reikia specifinių statinių. Užsienio šalyse tentiniai angarai labai plačiai naudojami karinės technikos apsaugai nuo lietaus ir sniego. Dėl to kad yra kilnojami statiniai, angarus nesunku transportuoti iš vienos vietos į kitą, montavimo darbus atlieka apmokyti kareiviai. Dalis tentiniu angarų naudojami kariniuose mokymuose. Juose įrengiamos kareivių miegojimo vietos, karo ligoninės, karo vadų operacijų centrai ir laikino prieglobsčio vietos. Tentiniai angarai kariuomenei gaminami iš specialios maskuojančios spalvos audinio, juos taip pat galima apšiltinti ir įrengti taip kad būtų tinkami naudoti žiemos metu.

Pramonės įmonės

Visos įmonės kurioms reikalingos laikinos patalpos sandėliavimui ir gamybai šiltuoju metų laiku gali pasinaudoti tentinių angarų privalumais. Jei gamybos įrengimai nebijo natūralios drėgmės, padidėjusius produktų užsakymus galima pagaminti ir lauko sąlygomis. Tuose pačiuose angaruose galima ir saugoti produkciją, žaliavas, statybines medžiagas ir gamybos ruošinius. Įmonės angaruose patogu dirbti ir sandėliuoti produkciją dėl to kad šie statiniai neturi laikančiųjų kolonų todėl įrenginius ir transportavimą galima organizuoti kaip nori. Visi angarui reikalingi komponentai – langai, ventiliacija, durų kiekis, apšiltinimas yra derinama su kiekvienu užsakovu atskirai.
Daugiau informacijos šia tema rasite:
https://www.storex.lt/tentiniai-angarai-sandeliai/