Kuo naudinga programa Acronis?

Kompiuterių naudojimą nebe įsivaizduojame be debesijos paslaugų. Jų reikia ir asmeniniams ir įmonės poreikiams. Ši paslauga neretai mus išgelbėja nuo didelių nepatogumų nes galime pasiekti mums reikalingus duomenis iš bet kokios vietos ir įrenginio. Tokių programų nauda yra neabejotina tačiau pagal kiekvieno žmogaus ar įmonės poreikius turime įvertinti visas funkcijas ir privalumus kurios siūlo viena ar kita programa. Kaip lyginant su kitomis atrodo Acronis programa?

Duomenų saugojimas ir atkūrimas

Jei turite įsirengę savo nuosavą serverį, tikriausiai ieškojote programos kaip jį apsaugoti. Acronis programa yra visapusiška, ji siūlo serverių apsaugą ir debesijos paslaugų apsaugą nepaisant kokius duomenis reikia saugoti ir atkurti, paštas, duomenų bazės ir tt. Ši apsauga suderinama su visomis populiariausiomis ir specializuotomis operacinėms sistemoms Windows, macOS, Linux.

Jei anksčiau atsargines kopijas darėme į kompaktinius diskus, vėliau USB atmintines, šiuo metu bet kokio tipo duomenis labai lengva kopijuoti ir turėti atsarginius variantus su programa Acronis Tru Image. Dar vienas patogus dalykas kad tai galima daryti automatiškai ir visuomet turėti naujausias duomenų kopijas saugiai padėtas debesyje. Čia turime omenyje ne tik visą sistemą bet net ir atskirus net ir mažiausius failus. Kompiuterių tinklai kenčia ir nuo kripto valiutų kasėjų kurie prisijungę prie jūsų sistemos gali nuotoliniu būdu naudoti jūsų resursus.

Privatumas

Labai daug svarbios informacijos perduodame elektroniniu paštu arba kitomis komunikacijos programomis. Nėra nieko blogiau negu nutekinti duomenys, nesaugios aplikacijos ir kiti kompiuterinio tinklo elementai be tinkamo lygio apsaugos. Įmonių informacijos apsaugos lygmens AES-256 šifravimas yra prieinamas visiems programos naudotojams ir ši informacija neprieinama net ir patiems programos kūrėjams. Distributor.lt atliktas tyrimas parodė, kad privatumo pažeidimai labiausiai tikėtini naudojant namų tinklą. Netgi su patikimo gamintojo apsaugos sistema negalime būti tikri kad informacija gauname ir siunčiame saugiai todėl privatumui užtikrinti būtina naudoti papildomas programas. Kibernetinių atakų visiškai išvengti nepavyks bet asmens duomenų saugumų galėsite pasitikėti labiau. Šiuo metu tai yra ypač aktualu nes beveik visos verslo įmonės išskyrus bankus leidžia darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Labai tikėtina, kad duomenų perdavimo saugumas išliks vienu svarbiausiu prioritetu ateityje.