Ką verta pamatyti Lietuvoje rudenį?

Ruduo Lietuvoje vienas gražiausių ir romantiškiausių metų laikų. Lietuva turi nuostabių ir nepakartojamo grožio vietų, kurias verta aplankyti.

Druskininkai

Druskininkai- tai miestas, kurį visi puikiai žinome, kaip SPA ir sveikatingumo centrą Dzūkijoje. Tai  nuostabaus grožio ir išskirtinio urbanistinio stiliaus miestas. Jei planuojat ten keliauti, dar galit suspėti pasiplaukioti Nemunu ir pasimėgauti rudens spalvomis, o gal šį rudenį norit įsiamžinti fotosesijoje, krentančių lapų apsuptyje? Visos pramogos Druskininkuose, leiskit sau atitrukti nuo kasdienybės ir pažinti Druskininkus rudenį.

Birštonas

Birštonas- rudenį atrodo dar įspūdingiau: krentantys lapai, spalvų paletė ir Nemuno ošimas- viskas ko reikia ramiam poilsiui su šeima ar draugais.

Palanga

Palanga mūsų pajūrio perlas. Jei ir tau jūra svarbi ir sentimentali, ją aplankyti rudenį yra būtina. Palangoje ką veikti gali atrasti tikrai kiekvienas, todėl rekomenduojama aplankyti Palangą, tuo metų laiku, kai viskas nurimsta šurmulys sumažėja ir gamta užliūliuoja savo ramybe. Pasivaikščiojimas po rudenėjantį Birutės kalną, vakarienė ir pasivaikščiojimas jūros pakrante- kas gali būti geriau artėjantį savaitgalį?

Senoji Lietuvos sostinė Kernavė

Senoji Lietuvos sostinė Kernavė– ideali vienos dienos kelionės vieta. Kernavės archeloginė vietovė liudija apie gyvenviečių raidą Baltijos regione maždaug 10 tūkstančių metų laikotarpiu. Viduramžiai buvo išskirtinis laikotarpis Kernavei- vieno svarbiausių Lietuvos politinių ekonominių centrų klestėjimo ir, deja žlugimo metas, palikęs neįkainuojamas vertybes: penkių piliakalnių fortifikacinę sistemą, kapinyną su įstabaus grožio įkapėmis, sudegintų kunigaikščio pilių ir sunykusio amatininkų bei pirklių miesto liekanas.

Penki Kernavės piliakalniai

Piliakalnių grupės centras- Aukuro piliakalnis, kitaip dar vadinamas Barščių ar Šventu kalnu. Jis žemiausias iš piliakalnių, nuo gretimų aukštumų atskirtas giliomis daubomis. Kaip spėjama archelogų, čia gyventa jau pirmaisiais mūsų eros amžiais. Ant šio piliakalnio medinių sienų saugomame, sunkiai prieinamame kieme stovėjusi sodyba, nuo kurios ir prasidėjęs Kernavės augimas. Kernavės piliakalnius gaubia daug legendų, kažkur iš čia ėjęs požeminis kelias į Trakus ir Vilnių.