Kada reikia dantų implantų?

Dantų implantų reikia, kai žmonių gyvenimas dėl prarastų dantų turi įtakos asmens išvaizdai ir gali paveikti maitinimasi. Jeigu trūksta dantų, per tam tikrą laiką kaulai pradeda mažėti. Kenksmingas kaulų praradimas gali padėti žandikauliui atsitraukti ir pakeisti veido struktūrą, pasidaro netaisyklinga veido forma. Dantų šaknų įsodinimas gali padėti išvengti žandikaulio būklės pablogėjimo, todėl jūsų veidas išlieka natūralus ir taisyklingas. Saugiai pritvirtintos dirbtinės dantų šaknys neslysta ir nejuda. Įstatant dantų implantus, nėra pakeičiami ar išlyginami gretimi dantys pagal implantą. Visada yra atsižvelgiama į dantų formą bei jų liniją.

Į ką atkreipti dėmesį prieš implantaciją?

Prieš implantaciją, pirmiausia reikia apsilankyti pas gydytoją odontologą. Jis nustato, ar jums tikrai yra reikalinga ši dantų atkūrimo technologija, galbūt galimi kiti dantų atstatymo būdai. Jeigu nusprendžiama implantuoti dantis, yra įvertinama kliento būklė ir sudaromas individualus gydymo planas. Didelę reikšmę turi kaulo kokybė ir storis, jeigu šios savybės pilnai atitinka reikalavimus, tada implantas prigis gerai ir ilgam. Gydytojų patirtis labai svarbi implantavimo procedūra. Todėl reikėtų rinktis geriausią odontologijos kliniką ir geriausius atsiliepimus turinčius šios srities specialistus. Dantų implantų kaina priklauso nuo pasirinkto implanto gamintojo, gydymo sudėtingumo. Gydymo eigą, planą gydytojas koreguoja individualiai kiekvienam klientui.

Dantų implantų priežiūra

Dantų implantai- tai natūralaus danties šaknies pakaitalas. Titaninis varžtelis chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį vietoje išskirtinio ar pašalinto danties šaknies. Dirbtinius dantis labai svarbu tinkamai prižiūrėti, kad jie ilgai tarnautų. Jeigu jų neprižiūrėsite, apnašos gali pažeisti dantenas ir tada gali prasidėti dantenų uždegimas. Dantenos ima kraujuoti ir tas uždegimas pradeda plisti. Išplitęs gyliau pažeidia audinį aplink implantą ir išauga tikimybė prarasti titanninį varžtelį.

Į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį?

Labai svarbu tinkamai ir švariai išvalyti tas vietas, kuriose implantai liečiasi su dantenomis. Dantis pavojinga valyti su dantų siūlais, nes galite pažeisti dirbtinio danties ir varžtelio jungtį, todėl reikėtų tai daryti labai švelniai.