Kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą?

Sužadėtuvių žiedas skirtas nešioti ir branginti jį visą gyvenimą, todėl tenka rinktis atsakingai. Renkantis sužadėtuvių žiedą, svarbu, kad jis ne tik gerai atrodytų ant rankos, bet ir patiktų – juk merginai teks jį dėvėti kiekvieną dieną.

Ne mažiau svarbu, kad jūsų pasirinktas žiedas turėtų atitikti jos asmenybę ir pageidavimus. Pavyzdžiui, jei jūs niekada nematėte, kaip ji dėvi auksinius papuošalus, vertėtų apsvarstyti iš kitų tauriųjų metalų pagamintus žiedus.

Rinka šiuo metu tiesiog perpildyta pasirinkimo galimybėmis. Klientai turi daugiau pasirinkimo galimybių nei bet kada anksčiau, ir jūs galite rasti daugybę juvelyrų, kuriančių nuostabius kūrinius išties išskirtiniu stiliumi. Todėl nepatingėkite palyginti įvairių juvelyrinių dirbinių prekių asortimentą ir atidžiau pažvelgti į originalius mažesnių gamintojų darbus suzadetuviu ziedai internetu.

Siurprizas gražus žiedas kaip dovana yra šiek tiek rizikingas. Turėtumėte žinoti jos pageidavimus: koks akmuo, metalo spalva, žiedo dydis, dizainas jai patinka. Pagalvokite, kaip atrodo jos mėgstami papuošalai, arba paklauskite jos aplinkos žmonių, kas jai gali patikti.

Jums visai nereikia būti juvelyrikos ekspertu. Tiesiog atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Atkreipkite dėmesį į papuopšalų stilių, ar ji renkasi spalvingus, ryškius papuošalus, ar labiau renkasi diskretišką, asketišką ir tradicinį stilių?

Kokia spalvą jai patinka? Ar ji linkusi į spalvingus variantus, ar išlaiko savo pasirinkimą paprasta, teikdama pirmenybę baltai, sidabrinei ir auksinei spalvai?

Kokį metalą renkasi? Ar ji renkasi sidabrą, auksą ar platiną? O gal ją domina patrauklus, labiau neįprastas dizainas ir medžiagos?

Kokio dydžio akmenukai yra ant daugelio jos papuošalų? Ar jai patinka maži, diskretiški papuošalai, ar dideli ir ekstravagantiški žiedai?

Tačiau saugiausias ir ne mažiau romantiškas pasirinkimas yra žiedo pirkimas kartu.