Kaip išsirinkti tinkamą dušo kabiną pagal savo poreikius

Dušo kabinos – puikus būdas mažuose vonios kambariuose nusiprausti po dušu. Jos taip pat patogios dėl savo dydžio ir formos. Tačiau dušo kabinų būna įvairių formų, dydžių ir stilių, tad kaip išsirinkti tinkamą? Šiame tinklaraščio įraše sužinosite daugiau apie dušo kabinas, kad kitą kartą jas įsigyti būtų paprasta!

Kaip skiriasi dušo kabinų dydis ir formos

Dušo kabinos dažnai pasirenkamos mažesniems vonios kambariams arba kai norima, kad visas maudymasis būtų greitas ir efektyvus. Šie prietaisai skiriasi daugeliu aspektų, todėl rekomenduojama vadovautis toliau pateiktais patarimais, kurie padės išsirinkti tinkamą dušo kabiną. Peržiūrėkite šį tinklaraščio įrašą ir sužinokite daugiau apie dušo kabinos pasirinkimą!

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą dušo kabiną Pirkdami dušo užuolaidas, prieš priimdami sprendimą dėl pirkimo turite atsižvelgti į tam tikrus dalykus: – Kokio dydžio plotą turite? Didesnei erdvei reikės kitokios formos dušo užuolaidų – Kokio tipo dušo užuolaidų ieškote? Ar tai dušo kabina, ar dušo užuolaida? – Ar norite pirkti dušo užuolaidas atskirai vieną nuo kitos, ar tokią, kuri yra iš dviejų dalių ir gali būti kabinama atskirai? Dauguma žmonių renkasi dušo kabinas.

  • Turite nuspręsti, ar norite vienos dalies, kuri abiejuose galuose siaurėja žemyn, ar norite stačiakampio formos be jokio siaurėjimo
  • Kaip ketinate pritvirtinti dušo kabiną prie sienos: naudodami siurbtukus, montavimo laikiklius, lipnias juostas ir t. t.? Jei taip, kokie iš jų geriausiai tinka jūsų konkrečiai paskirčiai? Pirkdami dušo užuolaidas prieš priimdami sprendimus turite atsižvelgti į tam tikrus dalykus .
  • Kokio dydžio yra jūsų dušo erdvė? Didesnei dušo kabinai, skirtai didesnei dušo patalpai, reikia parinkti kitokią formą nei mažoms dušo patalpoms
  • Kokio tipo dušo užuolaidos ieškote: atskiros ar dviejų dalių dušo kabinos, kurią galima kabinti atskirai. Dauguma žmonių renkasi pastarąjį variantą. Turite nuspręsti, ar norite tokios, kuri abiejuose galuose siaurėja, ar ne, ir ar ji turėtų būti asimetriška, be siaurėjimo abiejose pusėse (stačiakampė).