Kaip pasirinkti plaukų tiesinimo žnyples – II dalis

Plauku tiesinimo znyplesPirmoje straipsnio dalyje apžvelgėme žnyples, kuriose yra naudojamos stiklinės ir metalinės plokštelės ir pagrindines priežastis, kodėl nevertėtų jų rinktis. Šioje dalyje norime jums papasakoti apie plauku tiesinimo znyples su plokštelėmis iš keramikos ir titano.

  • Keramikinės plokštelės. Rinkoje yra itin daug plaukų tiesinimo žnyplių su keramikinėmis plokštėmis. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, keramikinės plokštelės įšyla tolygiai, todėl nelieka karštųjų vietų, kurios galėtų sugadinti jūsų plaukus. Taip pat keramikinės plokštelės įkaista labai greitai, todėl galite pradėti tvarkyti savo plaukus tuomet, kai jūs esate tam pasirengusi ir nelaukti kol jūsų žnyplės įkais. Keramika glotnina jūsų plaukus, todėl jie atrodys spindintys ir sveiki
  • Plokštelės iš titano. Tai yra puikus pasirinkimas plokštelėms. Titanas yra labai tvirtas, tačiau taip pat ir lengvas, todėl jūsų ranka nepavargs kol jūs tvarkysitės savo šukuoseną. Plokštelės iš titano, taip pat kaip ir keramikinės įkaista tolygiai ir gretai. Titanas visą laiką išlaikys tolygų karštį, todėl jūs pasirūpinsite savo šukuosena greitai, saugiai ir lengvai.
  • Plokštelės iš turmalino. Tai naujausia inovacija. Turmalinas yra natūraliai gamtoje randamas elementas, kuris reaguoja į karštį pasikraudamas negatyviais jonais. Kai šie jonai yra išskiriami, jie džiovina jūsų plaukus iš vidaus. Šis procesas leidžia plaukų žnyplėms išdžiovintu jūsų plaukus greičiau, negu kiti plaukų tiesintuvai. Tai reiškia, kad jūsų plaukai gaus mažiau didelio karščio ir tai sumažins jų pažeidimo šansus. Turmalinas taip pat padės jūsų plaukams atrodyti sveikesniais. Taip pat jie neleidžia plaukams įsielektrinti, todėl jūsų plaukai neišsipučia.

Kaip jau turbūt supratote, geriausias pasirinkimas yra plaukų tiesinimo žnyplės su turmalinu. Tiesą sakant, net moterys su natūraliai tiesiais plaukais, kartais naudoja žnyples su šiuo elementu, nes jis plaukams suteikia papildomo spindėjimo ir sveikos išvaizdos.

Yra dar keletas techninių parametrų, kurie jums turėtų būti svarbūs perkant tiesintuvą. Visų pirma rinkitės tokį, kuris turėtų temperatūros reguliavimo galimybę. Ne visi plaukai yra vienodi, todėl jiems reikia parinkti skirtingą temperatūrą. Prieš pirkdama tiesinimo žnyples, nepamirškite pasikonsultuoti su pardavėju ir tuomet tikrai išsirinksite jums tinkamiausią variantą.