Kaip pasirinkti žaliuzes?

zaliuzesLangai – namo dalis. Ir labai svarbi, kadangi pro juos ne tik galima stebėti aplinką, tačiau tuo pačiu ir susikurti gražų interjerą. Visus langus būtina puošti. Vėlgi, ne tik todėl, kad jie atrodytų gražiai, tačiau paprasčiausiai siekiant, kad aplinkinių akys arba saulės spinduliai nepatektų į jūsų namus, tuomet kai jūs to nenorite. Apsauginės žaliuzės – geriausias pasirinkimas, kokiu tik šiuo metu galima pasinaudoti. Anksčiau tradiciškai perkamos užuolaidos jau nebėra tokios populiarios, kokios buvo anksčiau. Šiuo metu perkamos būtent žaliuzės. Klausimas, kodėl apsauginės yra geriausios?

Apsauginių žaliuzių pliusai:

 1. Padeda sulaikyti šilumą namuose, taigi taupo energiją. Atrodo smulkmena, tačiau kokybiški langai ir greta jų montuojamos geros žaliuzės gali padėti sutaupyti šilumą namuose. Kadangi Lietuvoje šilumos energijos išgavimas yra gana opi problema – nieko keisto, kad daugelis žmonių labai vertina šią pasirinkimo galimybę.
 2. Padeda palaikyti vėsumą namuose. Lygiai taip pat apsauginės žaliuzės padės Jums apsisaugoti nuo karščio. Vasaros metu į namus patenka labai daug saulės spindulių, tad natūralu, kad yra kur kas karščiau. Tuo pačiu galima pabrėžti tai, jog šviečiant saulei sunku žiūrėti į TV ekraną ir panašiai. Taigi, pasirinkus žaliuzes galima pakelti savo gyvenimo kokybę.
 3. Padidina komfortą kambaryje. Komforto pakėlimas ir siejasi su tais veiksniais, kuriuos mes aptarėme. Štai saulytės spinduliai kartais trukdo atlikti kasdieninius darbus.
 4. Padeda apsisaugoti nuo pašalinių žmonių. Jeigu gyvenate pirmame aukšte, tokiu atveju apsauginės žaliuzės Jums yra tiesiog būtinos. Žinoma, jomis pasinaudoti rekomenduojame ir tokiu atveju, jei gyvate labai aukštai. Paprasčiausiai esant poreikiui galėsite jas užtraukti ir jausitės kur kas geriau ir maloniau.
 5. Mažina neigiamas austines savybes. Vėlgi, gali pasirodyti, kad tai sunkiai įmanoma, tačiau atlikti tyrimai parodė, kad jeigu namų langus dengia žaliuzės – galima pasidžiaugti tuo, kad namuose bus kur kas mažiau triukšmo iš lauko.
 6. Sukuria stilingus namus. Paskutinis pliusas, tačiau tikrai ne prasčiausias. Jeigu norite gyventi gražiuose namuose, tokiu atveju apsauginės žaliuzės Jums būtinos. Galima pasidžiaugti, kad žaliuzių pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Kaip pasirinkti žaliuzes?

Kadangi egzistuoja labai platus žaliuzių pasirinkimas – nieko keisto, kad daugelis žmonių lygina skirtingus variantus, kol atranda tą, kuris jam labiausiai tinka. Kuo daugiau kriterijų palyginsite – tuo tikresni galėsite būti, kad Jūsų pasirinkimas yra pats geriausias.

Pateikiame ir mes gaires, kurios gali Jums padėti bent kiek palengvinti paieškas.

 • Funkcija. Skirtingos žaliuzės paskirtos skirtingam darbui: apsauginės, diena-naktis ir kitos.
 • Kaina. Nuspręskite, kokią pinigų sumą galite skirti žaliuzėms ir pagal nusistatytus kriterijus įsigykite tai, kas mielai priimtina jūsų kišenei.
 • Dizainas. Derinkite prie namuose kuriamo interjero. Jeigu norite stilingumo – tokiu atveju reikia suderinti visas smulkmenas.
 • Valdymas. Šiuo metu galima net pasirinkti tokias žaliuzes, kurios valdomos nuotoliniu būdu. Tam, kad gyvenimas būtų dar komfortabilesnis.
 • Medžiaga. Žaliuzės yra gaminamos iš skirtingų medžiagų. Skiriantis joms skiriasi ir prietaiso savybės.

Svarbiausia yra apgalvoti kuo daugiau smulkmenų. Tokiu atveju būsite tikras, kad Jūsų pasirinkimas yra pats geriausias.