Kaip pasiruošti pirmam pasimatymui su internetine pažintimi?

Daugybė žmonių mezga pažintis būtent internetu. Tačiau tai, kad portaluose ir platformose yra didelis narių skaičius dar nereiškia, kad visiems tai bus labai lengva ir paprasta. Net gi priešingai, pasiruošimas ir pirmo pasimatymo jaudulys kartais gali būti labai sudėtingais iššūkiais. Šiame straipsnyje apžvelgsime tai, kaip pasiruošti pirmam pasimatymui ir kaip padidinti šansus tam, jog rimtos pažintys būtų sėkmingos!

Pasistenkite, bet nepersistenkite

Tiesa, kad pirmas įspūdis bus labai svarbus. Tačiau jums nereikėtų persistengti investuojant į savo aprangą ar pasimatymo lokaciją. Nebūtina eiti į prabangiausią restoraną ar nusipirkti brangiausius, kada nors turėtus drabužius. Patariama išsilyginti drabužius, nusivalyti batus, pasikvepinti ir susitvarkyti šukuoseną. Priklausomai nuo aplinkos, moterims gali skirtis patarimai dėl makiažo, tačiau standartinis, šiek tiek puošnesnis nei kasdienis makiažas turėtų patikti daugumai vyriškių.

Svarbu, kad abu žinotumėte, ką veiksite ir galėtumėte tam pasiruošti – pvz., pasivaikščiojimas, pasisėdėjimas restorane, pasivažinėjimas ar kita.

Elkitės saugiai

Nors moterims ypač aktualu neigti, kad jos linkusios turėti lytinių santykių per pirmą pasimatymą, tačiau statistika rodo, kad maždaug 33% moterų tai daro. Tad, jeigu kalbame apie labai smagų ir gerą pasimatymą ar, ypač, jeigu tai yra internetinės sekso pažintys suaugusiems, būtina žinoti, kaip elgtis tinkamai, jeigu situacija pakryptų tokia linkme.

Beveik privaloma naudotis apsisaugojimo priemones, kadangi jūs negalite atsakyti už kitą žmogų ir tik apsisaugojimo priemonės padeda išvengti nemalonių pasekmių, su kuriomis po to reikia tvarkytis. Be to, nedarykite to, ko nenorite. Jeigu kitas žmogus tikrai netraukia, nesileiskite įkalbami sėsti į automobilį, važiuoti kažkur ar daryti to, ko nenorite. Abi pusės turi būti pasiruošusios tam ir to norėti, kad pasimatymas galėtų peraugti į kažką daugiau.

Stenkitės, kad megztųsi dialogas

Blogiausia, kas nutinka pirmuose pasimatymuose yra tai, jog viena pusė kalba žymiai daugiau už kitą. Tokių situacijų reikėtų išvengti, kadangi vėliau liksite nesupratę, kodėl kito požiūris į jūsų bendravimą buvo labai teigiamas arba labai neigiamas. Nors idealaus 50:50 balanso išlaikyti beveik niekada nepavyksta (vieną kartą vienas kalba daugiau, kitą – kitas žmogus), tačiau bent jau stengdamiesi derinti kiekį informacijos, kurį pasakojate patys ir išgirstate iš kitų, sukursite daug darnesnį bendravimą.

Tad, kai susitinkate su kitu žmogumi, rodykite pagarbą jų pastangoms kažką pasakoti ir klausti klausimus bei tai darykite patys.

Nelieskite aštrių temų

Karas, politika ir religija – temos, kurių geriau niekuomet neliesti per pirmą pasimatymą. Nors vėlesniuose santykių etapuose poros apie tai ir nemažai diskutuoja, per pirmą pasimatymą labai lengva sukelti neigiamas emocijas, jeigu kalbate apie skaudžias temas.

Stenkitės pernelyg daug ir netempti žmogaus už liežuvio kalbėti apie savo šeimą ar praėjusius santykius, nes galite taip pat paliesti skaudžias gyvenimo patirtis. Daug geriau bendrauti apie aplinką, hobius, pomėgius ar bendras patirtis. Nemažai informacijos apie tai, kas aktualu, pateiks ir pats pažinčių tinklapis, kuriame yra žmogaus anketa su visa svarbiausia informacija.